Hatsan at 44 genel yorumuna karşı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Airguntürk üyelerinin bu sitemizde devamlı hatsan şöyle iyi şöyle kötü bu silah bozuk airgun sitesinden yardım edecek arkadaşlar varmı diye yardım isteyen arkadaşların çoğu hatsanını çok öven arkadaşlar bence bu arkadaşlar hatsan dan rica etsinler hatsan arıza sitesi diye bir site kursada hatsan fabrikasının mühendisleri cevap verse tüm arızalara.Sitemizin değerli insanları arızaları bulup söyledikleri zaman kötü oluyor buda hatsana iyilik kendilerine kötülük ediyorlar buda dikkatinize sunulur.

FEİNWERKBAU 600

• ;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d;;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d;

FX Gladiator .22

• Airguntürk üyelerinin bu sitemizde devamlı hatsan şöyle iyi şöyle kötü bu silah bozuk airgun sitesinden yardım edecek arkadaşlar varmı diye yardım isteyen arkadaşların çoğu hatsanını çok öven arkadaşlar bence bu arkadaşlar hatsan dan rica etsinler hatsan arıza sitesi diye bir site kursada hatsan fabrikasının mühendisleri cevap verse tüm arızalara.Sitemizin değerli insanları arızaları bulup söyledikleri zaman kötü oluyor buda hatsana iyilik kendilerine kötülük ediyorlar buda dikkatinize sunulur.

aman abicim tam ortalık durulmuşken hiç gerek yok cevaba falan ben kendi adıma herkezi tüm forumları ve tüm insanları seviyorum :love:

Hatsan AT44WX10 Premium Combo PCP( Lother Walther Namlulu)
    gamo cfx royal (22) 5.5 +3 9 40 dürbün +tek parça ayak
    gamo p23 ortopedik kabza (17) 4.5
    ilk göz agrım markası belli degil (17)4.5
    zoraki 914 9mm
    double eagle 9mm
    Optima Red Dot
    HATSAN MOD 95 SAS

• aman abicim tam ortalık durulmuşken hiç gerek yok cevaba falan ben kendi adıma herkezi tüm forumları ve tüm insanları seviyorum :love:

Haklısın ama sanki airguntürk sitesi hatsanın tamir katoloğuna döndü

FEİNWERKBAU 600

• airgunturk sıtesı bence hatsanın tamır atelyesı degıl. marka, model kendı urunu yada baska fırma urunu, havalısılahı sahıplerıne yardımcı. aslı ogretıcı bır sıte. ve bu sıtenın kurucuları yonetıcılerı yardımlarından hıcbızaman elestırı degıl, taktır ve saygı kazanmıslardır. en basıt ornek dun mustafa beyle yaptıgım pm yazısmasında benım (hatsan urunu) at4410 tufegıme yatagundan orıng ve sılıkonlu gres almak ıstedıgımı parcaların uyumlu olup olmadıgını ve bankadan eft ısını beceremedıgımı yazdım. sagolsun mustafa bey bana herseyı adım adım anlattı ve sız yardımı baska yerde arasınlar desenızde. sıparıslerımı ucretsız hedıye olarak gondermeyı bıle teklıf ettı. sımdı bu ınsanlar bu hobıyle ugrasanlara bukadar gonul vermısken bu kralcılık nıye bende onu anlamadım.! saygılar

agt

STRIKKER WORTEX

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen lazarow ().

• Mustafa beyin yardımseverligini bilirim . böylesine mütevazi abi kardeş arkadaş lugatında hayır kelimesi olmayan . aynı zamanda moderatorlerde son derece yardımcılar ve eğer bu forumda seviye düşmüyor ve gercek bir ansiklopedi halini almıssa bunun nedeni forumu yönetenler ve yönetim politikasının foruma çektiği kaliteli insanlardır . bu forum da huzur var ve bagımlılık yapıyor . g;$i

Tabi bazen açılmıs belli bir marka model konusu oyle sündürülüyorki giriyorum yine aynı konu giriyorum yine aynı konu hep aynı konu bi süre sonra sıkıyor biz forumda sürekli yeni konular araştırma yazıları görmek istiyoruz . yani her saat her dakika at444 olmamalı .
    agt

FX Gladiator .22

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Orhan Uşaklıgil ().

• Mustafa beyin yardımseverligini bilirim . böylesine mütevazi abi kardeş arkadaş lugatında hayır kelimesi olmayan . aynı zamanda moderatorlerde son derece yardımcılar ve eğer bu forumda seviye düşmüyor ve gercek bir ansiklopedi halini almıssa bunun nedeni forumu yönetenler ve yönetim politikasının foruma çektiği kaliteli insanlardır . bu forum da huzur var ve bagımlılık yapıyor . g;$i
    agt

;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d;

evet. bu faydalı ansıklopedıyı bıze kazandırdıkları ve sadece kendı satısını yaptıkları bellı baslı urunlerı havalısılah tutkunlarına empoze etmeye calısmadıkları. ve hangı fırmanın urunune sahıp olurlarsa olsun. kımseyı kırmadıkları ve alkıslanmayı hak ettıklerı ıcın onlara tesekkur edıyoruz.

ayrıca fx de bızımkı kadar sıkıntılı bı tufek uretsın ;lol; hergun onu konusalım bıze uyar.

STRIKKER WORTEX

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen lazarow ().

• airgunturk sıtesı bence hatsanın tamır atelyesı degıl. marka, model kendı urunu yada baska fırma urunu, havalısılahı sahıplerıne yardımcı. aslı ogretıcı bır sıte. ve bu sıtenın kurucuları yonetıcılerı yardımlarından hıcbızaman elestırı degıl, taktır ve saygı kazanmıslardır. en basıt ornek dun mustafa beyle yaptıgım pm yazısmasında benım (hatsan urunu) at4410 tufegıme yatagundan orıng ve sılıkonlu gres almak ıstedıgımı parcaların uyumlu olup olmadıgını ve bankadan eft ısını beceremedıgımı yazdım. sagolsun mustafa bey bana herseyı adım adım anlattı ve sız yardımı baska yerde arasınlar desenızde. sıparıslerımı ucretsız hedıye olarak gondermeyı bıle teklıf ettı. sımdı bu ınsanlar bu hobıyle ugrasanlara bukadar gonul vermısken bu kralcılık nıye bende onu anlamadım.! saygılar

agt

Taktir ve saygı kazanmış insanlara bu yapılırmı tüfeği başka yerden al yardımı burdan saygı bunun neresinde kaldı

FEİNWERKBAU 600

• mustafa bey ticare anlamda sorunsuz iş yapılabilecek bir zihniyette çalışıyor o yüzden kendisini bu düşünce tarzından dolayı takdir ediyorum. Bir çok yerden bir çok alışverişler yaptım. Aldığım üründen ziyade beklediğim en önemli özellik satıcının senle ilgilenmesidir. Üründe sorun çıkabilir insan yapımıdır uymayada bilir önemli olan bu tür sorunları alıcı-satıcı ilişkisi dogrultusunda nazik şekilde çözüme ulaştırmaktır. Bu konuda yatagun benden 10 üzerinden 10 almiştir.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• Taktir ve saygı kazanmış insanlara bu yapılırmı tüfeği başka yerden al yardımı burdan saygı bunun neresinde kaldı

Hocam, o zaman biz bir AT44 parası kadar parayı sana havale edelim.Sen de üstünü tamamla ve Mustafa Serdar Bey bize bir FX REVO yollasın.Nasıl fikir ???Fiyatlar uygun olsaydı Türkiye şartlarına göre herkes AA S410 XTRA, FX REVO, FX GLAD, FALCON, EVANIX HUNTING MASTER alabilirdi.

Fuzuli bir konu.Karışıklık çıkarmaktan başka bir işe yaramıyor.İnsanlar burda sormayacak da nerde soracak ??? Hemen hemen herkeste bir hatsan ürünü mevcut gibi.Kullanıcılar da soruyor haliyle bilmediklerini.Herkeste AA olsaydı eğer o ürünle ilgili soru sorarlardı.İnsaf be kardeşim.Bu kadar da marka düşmanı olmayalım X(X(X(X(

AT44 siparişi verdim:

1) Markaya güvenim var.
    2) Bütçem dahilinde PCP için gerekli olan pek çok şey ürün paketinde mevcut.
    3) Fiyat / Performans oranı iyi. ( Diğer satılan AT44 yorumlarından bakarak yazıyorum )

• Bu konuyu bende gereksiz bulyorum, sonuçta burası bir forum sitesi!!!

Forumları amacı yardımlaşmak ve bilgi paylaşımı değilmidir ? Buraya Ticari gözle bakmak bence yanlıştır. Herkes bütçesi dahilinde hobisini gerçekleştirmeye çalışıyor.

O zaman her marka silahı kullananlar kendisine ayrı bi forum oluştursun varmı böyle bi mantık ? Yada Yatagundan alışveriş yapmayanları foruma almayalım. Tabiki burada hatsanıda tartışıcaz, Fx 'ide, Evanix'ide herkesin ne yanlışı varsa konuşucaz yanlışlar düzelsin. Bilgi birikimimiz artsın.

benim bu konuda söyleyeceğim tek şey Lütfen Forumu Tekelleştirmeyelim !!!

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Sen o parayı hatsana havale et üstüne ilave etsinler sana sağlam güzel bir tüfek alıp yollasınlar tamir derdinden kurtulursun.

FEİNWERKBAU 600

• Çok şükür daha tamirlik bir durum oluşmadı bir vida yalaması dışında.O da yaylı tüfekte olan birşey genelde.Ürün elimize ulaşacak.Biz de deneyip göreceğiz.

Gene de iddia ediyorum FUZULİ KONU, KARIŞIKLI ÇIKARTMAYA ÇALIŞAN BİR KULLANICI.

Tabi bazen açılmıs belli bir marka model konusu oyle sündürülüyorki giriyorum yine aynı konu giriyorum yine aynı konu hep aynı konu bi süre sonra sıkıyor biz forumda sürekli yeni konular araştırma yazıları görmek istiyoruz . yani her saat her dakika at444 olmamalı .
    agt

BISMARCK Orhan abimiz çok güzel açıklamış okursan ne dediğimizi anlarsın maksat kargaşa yaratmak değil hatsan konusu yetti artık anlayışına.

FEİNWERKBAU 600

• genellikle hatsan kullanan çok olduğu için hatsanın çok tartışılması bence normaldir.

hersekte revo olsaydı herkes revoyu tartışırdı

• genellikle hatsan kullanan çok olduğu için hatsanın çok tartışılması bence normaldir.

hersekte revo olsaydı herkes revoyu tartışırdı

Ben de bunu diyorum.HATSAN ağırlıklı olarak tartışılır.Tartışılacak da.Herkesin sorusu olur.Sorularını soracak da.

Ben sizdeki şu mantığı anlamıyorum."Bilgi ve tecrübeyi başka yerden istiyorsun ama tüfeği başka yerden alıyorsun" diyorsunuz ve bunu yadırgıyorsunuz.Bu nasıl mantık onu çözemiyorum ???

• Ben de bunu diyorum.HATSAN ağırlıklı olarak tartışılır.Tartışılacak da.Herkesin sorusu olur.Sorularını soracak da.

Ben sizdeki şu mantığı anlamıyorum."Bilgi ve tecrübeyi başka yerden istiyorsun ama tüfeği başka yerden alıyorsun" diyorsunuz ve bunu yadırgıyorsunuz.Bu nasıl mantık onu çözemiyorum ???

Çok doğru söylüyorsun bende bu mantğı çözemedim.

FEİNWERKBAU 600