03 Kasım 2007 Ankara buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar aynı yer saat 9.30 uygunmudur?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• uygundur bence.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Official Post

Buluşmanın fotoğraflarını paylaşmayacakmısınız ? :rolleyes:

• buluşmaya sadece Nighthawk ve ben katılabildik, hala hw100'lerle pek güzel oynadığımızdan, fotoğraf çekmeye vaktimiz olmadı 8)

.

ankarateam.png

• Abi şunu doldururken sağından solundan güzelce bir fotolarmısınız.
    Benim silahı duvardaki yerine astım lakin henüz tüp almadığımdam öylecene duruyor
    Belki polat abinin tüpünden doldurabilirim gerçi onda air arms aparatı var bu quick fill i kullanamayacağım ama eski sistem belki doldurabilirim ama çıkan parçalara o kadar yabancıyımki ne yapıcam hiç bilmiyorum

• Official Post

Polat abinin aparatının hortum ucundaki silahına takılan sarı parça vidalı,onu söküp senin silahın şu c.. gibi parçayı hortuma vidalıyor ve dolduruyorsun.

• Fatih Kardeş yeni silahın hayırlı olsun..
    Söylemeye gerek yok tüpüm kullanımına hazır: istediğinde beni ara. Buluşalım.

S&W 686-6

• Tüh yaa kaçırdım bu buluşmayı, sayın ustalar birdahaki ankara buluşmanızda aranızda mishafir, meraklı, çok soru soran birisini davet etmek isterseniz, ben buradayım, hatta gmby ile gelebilirim. Ama birer elde bana atış yaptıpırsınız dimi, benim bir okum bile yok :S

SAYGILAR...

• Tüh yaa kaçırdım bu buluşmayı, sayın ustalar birdahaki ankara buluşmanızda aranızda mishafir, meraklı, çok soru soran birisini davet etmek isterseniz, ben buradayım, hatta gmby ile gelebilirim. Ama birer elde bana atış yaptıpırsınız dimi, benim bir okum bile yok :S

SAYGILAR...

Korhan bey hoşgeldiniz,
    haberleri GMBY'den alabilirsiniz, ama bu buluşma çok eski, 24 Kasım başlığından takip edin lütfen.

.

ankarateam.png