Long Range Shot Simulator ( Uzun mesafe atış simulatörü)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Daha dün upload ettim bu gün kırılmış ! X( Hemen upload ediyorum :) ( +;tuftabV# Rapid)

Ölürken gözlerimizde parlayan son ışık, milli mirasın hayali olacaktır.

• Arkadaşlar ben denedim linkler sağlam.:thumbup:

• Daha dün upload ettim bu gün kırılmış ! X( Hemen upload ediyorum :) ( +;tuftabV# Rapid)

Dostum upload için saol..Şimdi indiricem..
    Yalnız artık " free " kullanıcılar rapid'e bir dosya upload ederse 10 indirmeye kadar kullanılabiliniyor..10 dan sonra tekrar upload gerekiyor..
    Yine gereksiz bir rapid zırvası..

• Error

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.
    This limit is reached.
    To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

• 2 farklı upload ettim işte rapid haricinde onlara bakın :)

Ölürken gözlerimizde parlayan son ışık, milli mirasın hayali olacaktır.

• arkadaşlar türkçesi uzerınde calısıyorum bır kaç gun sonra eklerım

Smk B2 4.5
    Hatsan Mod 125 5.5

• arkadaşlar türkçesi uzerınde calısıyorum bır kaç gun sonra eklerım

Süpermiş...
    bu program flashla yapılmış, bu sebeple program içine müdahale etmek kolay görünüyor... çeviriniz tamamlandığında bu programı bölüm bölüm türkçeye çevirebilirim sanırım...

• bu simulasyonun bize ulaşana kadar eöeği geçen herkese sonsuz saygılar bayağı öğretici oluyor tecrübe ile sabit. Tek farkı canlı canlı biraz kasar bu işler ;şrofls;.
    Sonsuz sevgilerimle

• Yanınızda sözlük bulundurmayı ihmal etmeyin. g;$i

• türkçesi gaLiba oLmayacak çeviren yok

BöyLe idare edicez artık

HATSAN MOD 95 SAS :thumbup: