Yeni yay aldım :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Teşekkürler sayın cmblc. Yayı kullanmak istedim biraz araştırma yaptım (google) ve aldım. Aldığım yere 1.92 boyundayım. Kaslarım iyi durumda Klasik güçlü bir yay istiyorum dedim. Gönderdiler. Ama üzerine 30 cm. kesik açıklığı olan karın üst bölgesinden ameliyat geçirdim. Şu anda da ileri derecede bel fıtığı sorunu çekiyorum. Bir de krizden dolayı harcama yapamıyorum. O yüzden yay yayor. Ama ihtiyacım olduğunda bilgi alabileceğim birini forumumuzda görmek çok güzel. Tekrar teşekkür ederim.

• Çok güzelmiş,hayırlı olsun.Güle güle kullanın. ;d; ;d; ;d;

• Teşekkürler sayın cmblc. Yayı kullanmak istedim biraz araştırma yaptım (google) ve aldım. Aldığım yere 1.92 boyundayım. Kaslarım iyi durumda Klasik güçlü bir yay istiyorum dedim. Gönderdiler. Ama üzerine 30 cm. kesik açıklığı olan karın üst bölgesinden ameliyat geçirdim. Şu anda da ileri derecede bel fıtığı sorunu çekiyorum. Bir de krizden dolayı harcama yapamıyorum. O yüzden yay yayor. Ama ihtiyacım olduğunda bilgi alabileceğim birini forumumuzda görmek çok güzel. Tekrar teşekkür ederim.

sn. ilkertozluklu, geçmiş olsun... ileri derece bel fıtığı olanlar okçuluktan uzak durmalıdır zira sanılanın aksine pazu kuvvetinin hiçbir önemi yoktur, okçulukta çalışan kaslar sırt ve bel kaslarıdır ki bel fıtığı sorunu olanların yapmaması gereken sporların başında okçuluk gelir... ameliyata bağlı olarak bel fıtığı karakteristiğinde bir ağrı çekiyorsanız eğer, ameliyat sonrasındaki 8 ay (en az) okçuluk yapmayacaksınız sonra da doktor kontrolünde başlayacaksınız ki antrenmanlara, istenmeyen sonuçlar ortaya çıkmasın... okçuluk güzel ve zevklidir ama önce sağlık...

sevgiler,

ps: bende anne tarafından Kırklareliliyim... hemşeri sayılırız... :)

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

çok geçmiş olsun.

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA