Tabanca Seçiminde Sizce Hangi sistem olmalı ? "ANKET"

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba bende gamo c15 blowback serisi var bellirtiğin mesafelerde bir hayli güçlü ve yeterince keyif veriyor 7 aydır aktif olarak kullanıyorum 100 ün üzerinde tüp ve bi okadar da kutu pellet ve bb bitirdim gayet memnunum bi incelemenin tavsiye ediyorum

Tavsiyeniz için teşekkür ediyorum. Hatsan h 1911 aldim dün. 150 200 civarı pellet atma fırsatım oldu(evde). Şimdilik memnunum. İnşallah ilerleyen zamanlarda da beni üzmez. gamonun pt 85 modelini inceleme fırsatim oldu hatsanı aldığım bayide... lakin ilk havalı tabancam olduğundan çok da para vermek istemedim. Hatsanın da çok vasat olduğunu düşünmüyorum keza 15 yıldır Hatsanın havalı tüfeğini kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşatmadı...

• haysan can dir

Hatsan optima 550 ;avci; agt

Hatsan mod 135 QE vortex

Swiss arms jericho 941

• Merhaba arkadaşlar ben son zamanlarda CO2 den kurtulmak daha güçlü ve istikrarlı atışlar için pcp tabanca arayışına girdim , ataman ,huben , hw44 ve yarı tabanca gibi olan edgun lesyi 2 dikkatimi çekti. muhteşem yapılmış makinalar fıyatları uçuk olmasa keşke alacağım 1.edgun 2.huben 3. ataman olurdu.

turkiyede yerli olarak hatsan ve kral markalardada var secenekler ama daha compakt ve alımlı tabancalar beklıyorum milli grurumuz olan markalardan iyi atışlar herkese...

• Merhaba arkadaşlar ben son zamanlarda CO2 den kurtulmak daha güçlü ve istikrarlı atışlar için pcp tabanca arayışına girdim , ataman ,huben , hw44 ve yarı tabanca gibi olan edgun lesyi 2 dikkatimi çekti. muhteşem yapılmış makinalar fıyatları uçuk olmasa keşke alacağım 1.edgun 2.huben 3. ataman olurdu.

turkiyede yerli olarak hatsan ve kral markalardada var secenekler ama daha compakt ve alımlı tabancalar beklıyorum milli grurumuz olan markalardan iyi atışlar herkese...

Reximex rp i hiç düşünmedinizmi