Tabanca Seçiminde Sizce Hangi sistem olmalı ? "ANKET"

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arka arkaya atış yapmak için CO2 yi seçtim. CO2 maliyetinin uygun olmasıda buna etkendir.

yazı ile avatar tam tersi insan sonradan tecbure ederek Zoraki nin doğru şeçim olduğuna karar veriyor :thumbup:

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• arkadaslar co2 gamo socoom iyi bir havalı atıs hızı mukemmel tavsıye ederım ama zoraki hp 01 tek gecerim bide seyyar dipcik 10 numara tavsiyemdir.
    saygılarımla..

• Zoraki hp 01 kullanıyorum birde ali tekin
    Arkadaşımdan bir adet dipçik hediye etti
    Dahada güzel oldu tavsiye ederim zorakisi
    Olan arkadaşlar dipçik 10 numara oluyor
    Ali tekin arkadaşımada çok teşekkür ederim saygılarımla...

• Bir fotoğrafını görebilirmiyiz ;grin;

Zoraki HP01 Ultra .177

• oturmuş bir pcp sistem yok. parçaları sorun çıkartıyor. havalı tabanca müsabaka silahına benzemez, havalı tabancaların bir şekli olmalı...
    co2 diyorum. ya da eğlencelik yaylı namludan kırmalı ucuz bir model....

• Evde pratik yapma amaçlı max 10-15 metrelere atış yapmak için ne tavsiye edersiniz?

Co2 çelik Bilye mi,BB airsoft mu yoksa zoraki mi ?

Hatsan Bt65 Elit LW SB .25cal
    Hawke Sidewinder 8-32x-56 Sr Pro
    Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba
    ASG CZ P-09 Duty Blowback 4.5mm pellet

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Canik SFX RIVAL

• Evde pratik yapma amaçlı max 10-15 metrelere atış yapmak için ne tavsiye edersiniz?

kesinlekle zoraki

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

mesafe kısa, seri ve rahat atışlar için Co2

ATA Venza .12cal evil.png +;tuftabV#
    W̶e̶i̶h̶r̶a̶u̶c̶h̶ ̶H̶W̶1̶0̶0̶ ̶T̶ ̶F̶S̶B̶.̶2̶2̶
    V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶C̶o̶u̶n̶t̶e̶r̶p̶u̶n̶c̶h̶ ̶6̶-̶2̶5̶X̶5̶6̶ ̶F̶F̶P̶
    ̶V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶S̶e̶n̶t̶i̶n̶e̶l̶ ̶6̶-̶2̶4̶X̶5̶0̶ ̶E̶-̶S̶F̶ ̶
    ̶H̶a̶t̶s̶a̶n̶ ̶M̶o̶d̶ ̶1̶2̶5̶ ̶S̶n̶i̶p̶.̶ ̶V̶o̶r̶t̶e̶x̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶O̶p̶t̶i̶m̶a̶ ̶3̶-̶9̶x̶4̶4̶E̶
    ̶K̶r̶a̶l̶ ̶P̶u̶n̶c̶h̶e̶r̶ ̶B̶r̶e̶a̶k̶e̶r̶ ̶S̶ ̶B̶u̶l̶l̶p̶u̶p̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶B̶S̶A̶ ̶D̶e̶e̶r̶h̶u̶n̶t̶e̶r̶ ̶8̶X̶3̶2̶-̶4̶4̶

• 2 ay önce asg cz p09 4.5 pellet tabanca aldım co2 lu. Gayet memnunum, yumuşak tetikli ,güçlü ve isabetli bi tabanca 15 metreden güzel grupman çıkarıyor.

Hatsan Bt65 Elit LW SB .25cal
    Hawke Sidewinder 8-32x-56 Sr Pro
    Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba
    ASG CZ P-09 Duty Blowback 4.5mm pellet

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Canik SFX RIVAL

• Co2 diyorum. Havali tabancayi ne amacla kullandiginiza bagli tabii. Tahrip gucu beklemeyip , gercege yakin his vermesi onemliyse CO2 lerde birebir replikalar var cok basarili. Tabanca tarihindeki en onemli silahlarin koleksiyonunu yapabilirsiniz. Pelletler daha hassas vuruyor, arka arkaya hizli atis icin ise BB.

• co2 bb var bende ancak pellet atanları tavsiye ederim. bb nin isabetliliği tatmin edici değil.

Hatsan optima 550 ;avci; agt

Hatsan mod 135 QE vortex

Swiss arms jericho 941

• Yaylı her zaman güzeldir bence ya Temeli en nihayetinde bu işin

• co2 tüpler azaldıkça güç kaybı arttığı için, sürekli para yediği için ve tüp ü takınca bitirmek gerektiği için yaylı tercihimdir. Gamo r77 tabancam var ve hiiiiiç memnun değilim. Bi ton para verip almıştım hevesle çok pişmanım. 4 te 1 fiyatına yaylı bir tabanca alsaydım keşke. Ama şimdi araştırıyorum. O nuda alıcam inşallah;)

• selamlar. Kısa mesafede (7-20 mt arası) gerçeğe yakın atışlar yapabilecek bir silah almak istiyorum. Arka arkaya 8 10 atış yapılabilmesi açısından kurmalılar tercih dışı kalıyor. Co2 li ve yivseti bulunan, ağırlığı gerçek tabancalara yakın (800 gr civarı)Tahrip gücü önemli değil. Anladığım kadarıyla pellet olması gerekli. Önerebileceğiniz silahlar nelerdir acaba??? Vakit ayırdığınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

• selamlar. Kısa mesafede (7-20 mt arası) gerçeğe yakın atışlar yapabilecek bir silah almak istiyorum. Arka arkaya 8 10 atış yapılabilmesi açısından kurmalılar tercih dışı kalıyor. Co2 li ve yivseti bulunan, ağırlığı gerçek tabancalara yakın (800 gr civarı)Tahrip gücü önemli değil. Anladığım kadarıyla pellet olması gerekli. Önerebileceğiniz silahlar nelerdir acaba??? Vakit ayırdığınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Merhaba bende gamo c15 blowback serisi var bellirtiğin mesafelerde bir hayli güçlü ve yeterince keyif veriyor 7 aydır aktif olarak kullanıyorum 100 ün üzerinde tüp ve bi okadar da kutu pellet ve bb bitirdim gayet memnunum bi incelemenin tavsiye ediyorum

Kral Puncher Bigmax x 6.35 mm

Hatsan BT65 lw 5.5 mm

Hatsan Flash 101 5.5 m m

Hatsan mod 125 sniper Vortex 5.5 mm

Hatsan mod 85 sniper vortex 5.5 mm

Gamo c15 blowback 4.5 mm

İzmir / Savacı özel otomobil servisi

Kerem Savacı.