DİANA PANTHER 21'İM GELDİ ARKADAŞLAR

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bende öyle düşündüm varsın gücü düşük olsun dedim aldım :) önemli olan isabetli atış

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• hayırlı olsun isabetli atışlar.

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• Bende öyle düşündüm varsın gücü düşük olsun dedim aldım önemli olan isabetli atış

Kesinlikle çok güzel bir karar vermişsin. Yenilere örnek olur inşallah. Güle güle kullan ömürlük tüfeğini.

• Teşekkürler arkadaşlar iyi dilekleriniz için. :thumbup:

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

emrahkazici@hotmail.com

• Çok teşekkürler inşallah sizlerede daha iyilri nasip olur.

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

emrahkazici@hotmail.com

• Neşetkar kardeş memnunmusun tüfeğinden. Kaç metreye kadar grupman atışı yapılıyor bakabildinmi acaba ..

• ilker abi bakamadım ne yazıkki dürbünüm yok malum dahada olcak gibi görünmüyor ;şrofls;. (kriz benide vurdu) ama yaklaşık 8-10 metreden match mermiler ile 5 pelleti nerede ise iç içe denebilek şekilde atıyorum g;$i .Atıcı hatalarımı saymazsak çok istikrarlı ama pellet seçiyor.tahribatı deliciliği iyi değil .benim gibi max 25-30 metre atıcaklar için ideal bir tüfek diyebilirim.(dürbünsüz olmuyor)

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

emrahkazici@hotmail.com