DİANA PANTHER 21'İM GELDİ ARKADAŞLAR

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Güzel bir tüfek güle güle kullanın.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• 2-6x32 yi ne yapacak atacağı mesafe kaç metre o tüfekle. ;şrofls;.;tacli#

Abi kalbimi kırıyorsun ne olmuş arslan gibi tüfek işte ^^

Kardeşim gözün aydın yeni tüfeğine kavuştun. Kazasız belasız güle güle kullanmanı dilerim. (Pilava benide çağır 8o )

Yarın akşama gel bekliyorum ;şrofls;.

hayırlı olsun emrah kardeş. en kısa zamanda görüşelim bekliyorum.

Sağ ol kardeşim inşallah şu işleri bir toparlayayım geleceğim.Dürbün işinide halledeyim bir hafta sonu yanındayım

Hayırlı Olsun Emrah.
    Alacağın dürbünü önce dampaya girermi girmezmi onu öğren. Sonra karar ver.

Teşekkürler Gamo 4*28 giriyor diye biliyorum ama.ikiside 25,4 ama yanlışım varsa düzeltin.

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• Bir senedir kullandığımız panther 21 ile gamo match la çok iyi randıman aldık... gez tertibatında devamlı oynama oluyordu, yapıştırdık. Ama tüfek genelde sağlam yakın mesafelerden çok isabetli...

[font='Verdana, Helvetica, sans-serif']""Herkes hakikatte, kendi layık olduğu muameleyi başkasına reva görür...""[/fon
    Diana Mod54 Airking 6-24 x 44 oriental
    Crosman 1077 3-9 x 32 russian.. +;tuftabV#

• gamo 4x28 tv'nin boğaz çapı 19mm üzerinde kendi ayakları ile birlikte geliyor

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Yani dampaya küçük mü gelir anlamadım şimdi????

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

emrahkazici@hotmail.com

• Dürbün boğazı 19mm, dampa iç çapı 25.4mm. Yani dampa 6.4mm daha geniş gelir o dürbüne.

• Yanlış anlamadıysam küçük gelir.
    Dampanın boğaz ölçüsü 25,4 mm veya 30 mm olur. Yatagundan gelen dampa da sadece 25,4 mm var. gamo 4X28 teki ısrarının sebebi. fiyatı ise. 100 ytl civarı yatagundaki tasco 3-9X40 bakabilirsin. veya. Çinmalı 3-9X40 dürbünleri de 50-60 ytl arası alabilirsin.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• ;( Şimdi tekrar baktım dediğiniz doğru o zaman bana yine bir çin malı dürbün almak kaldı şöyle 50-60 ytl yi geçmeyecek birşey lazım :thumbup:

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

emrahkazici@hotmail.com

• Yeni tüfeğiniz hayırlı olsun, kazasız belasız atışlar dilerim.

• Teşekkürler sağ olun.Tüfeği aldım ama dürbünde kararsız kaldım ^^

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

emrahkazici@hotmail.com

• Dürbünün yakınlaştırmasına bahane bulmuyorum olaki başka bir tüfekte kullanmak istedim daha güçlü bir tüfekte mesela hem dampa hediye ettiler o bir işe yarasın değilmi?Ya zaten öyle middot paralaks ne bileyim 50 mm mercekli... aradığım yok boğaz çapı dampaya uysun şöyle max 30-40 metreden iş görsün istiyorum.Sitelere bakındım genelde benim fiyat aralığımda olan ürünler hiç hoşuma gitmedi.yurt dışından 40 euro civarında fiyatlara kargo dahil getirilebiliyor hemde artısı bilem oluyor yani buradaki 3-9*32 fiyatına 3-9*40 veya ne bileyim paralakslı bir ürün alınabiliyor.Bakalım hayırlısı olsun.

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

emrahkazici@hotmail.com

• kendi ayaklarınla 4x28 kullan yeter be arkadaşım

+1000 Tüfek az tepıyorsa bırşey olmaz. sadece cıvataları alyan başlılar ile değişirsen gayet sağlam olur. Bende stoeger x20 var uzerınde tekparça ayak +3-9x32 çin malı tasko var bir mm dahi kaymıyor. kaldıki bu tüfek tepiyor.

dürbün konusunda imitasyon tascolar işini görür bence.3-9x32 ,yi 30tl ye almıştım geçen sene ama bu kadar net gösteren ve ayar kacırmayan bır dürbün olacağını tahmin etmemiştim..

yanı fazlasıyla iş görüyor. İsabetli atışlar dilerim..

Vursan-Stoeger x20 4,5 mm :love:

• Bence dürbün seçiminde aşırı zoom kullanılmasına karşıyım çünkü amiyane tabiri ile kabak gibi hedef karşında iken ne zevki kalır bu işin bence sabit 4x zoomlu bir dürbün kullanmak daha zevkli bu hobi de benim kendi görüşüm

sonsuz saygılarıımla

• 32 zoom ve 35 sabit zoom 'lu dürbün kullanan birisi olarak fazla zoom göz çıkartmaz diyorum. Zamanla alışılıyor.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Official Post

Bence dürbün seçiminde aşırı zoom kullanılmasına karşıyım çünkü amiyane tabiri ile kabak gibi hedef karşında iken ne zevki kalır bu işin bence sabit 4x zoomlu bir dürbün kullanmak daha zevkli bu hobi de benim kendi görüşüm

sonsuz saygılarıımla

Bu fikriniz yaylı silahlar çin nisbeten geçerli olabilir, ama PCP silahlarda 100 metre gibi gurup çalışmaları ve özelikle antrenman yapmada elin titremesini kontrol altına alıp zamanla kasların hassas melekeler edinmesinde en başarılı yöntemdir,
    40 çarpanlı bir dürbünle 100 metrede 10mm lik bir noktaya baktığınızda antrenmansız ve eğitimsiz kaslarınızla asla o noktayı sabit tutamazsınız, oysa inatla antrenmanlara devam etmeniz sonunda noktanın çok az titrer hatta hiç oynamadığını görürsünüz, işte bu noktada siz artık snipersiniz denilebilir. g;$i

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Hayırlı olsun tüfeğin. Kazasız belasız atışlar.. :)

Ölürken gözlerimizde parlayan son ışık, milli mirasın hayali olacaktır.

• ğüle ğüle kullan kardeşim dürbündede bence çok fazlaya gitmeden çünki bende öyle yaptım 460 dianaya 3 9*40 gamo aldım yeterli geleciginin tavsiyesiyle iyi günlerde kullanın

;d;

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• Bu fikriniz yaylı silahlar çin nisbeten geçerli olabilir, ama PCP silahlarda 100 metre gibi gurup çalışmaları ve özelikle antrenman yapmada elin titremesini kontrol altına alıp zamanla kasların hassas melekeler edinmesinde en başarılı yöntemdir,
    40 çarpanlı bir dürbünle 100 metrede 10mm lik bir noktaya baktığınızda antrenmansız ve eğitimsiz kaslarınızla asla o noktayı sabit tutamazsınız, oysa inatla antrenmanlara devam etmeniz sonunda noktanın çok az titrer hatta hiç oynamadığını görürsünüz, işte bu noktada siz artık snipersiniz denilebilir.

;d; ;d; ;d;

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• diana ise eger hrseye deger...

T12 istiyoruz bakalım...

bursateam.png