Hatsan AT44WX-10 namlu yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Forumdan kim kimle dalga geçmiş acaba? Ben göremedim de

O zaman iyi bakamamışsın Gepard tarafsız gözle bir daha oku istersen.Ben isterimki buluşmalara katılayım hemde HATSAN MOD125imle. Böyle bir şeyin mümkünatı mı var??Tabiki de yok.Ben inanmıyorumki böyle bir durum olsa silahımla dalga geçilmeyecek.

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Pahalı silahı olanın ucuz sılahı olanla dalga geçmesi kadar kırıcı ne olabilir, arkadaşın sitemine çok üzüldüm , devamlı görüyordum ama bu tip kırıcı yazıları , ama yukarıda dobra dobra yazılmış yazıyı görünce bayağı üzüldüm.

Pahalı silahı olanın,ucuz silahı olanla dalga geçmesi değil bence bu.İşin aslı şu kanımca,insanlar sevdiklerini kendinden olanı yerden yere vururlar.İnsanlar bu işlere soyunan yerli bir üreticiyi daha iyi yerlerde görmek istiyorlar.Göğsümüzü kabartacak dört dörtlük icraatlar bekliyorlar.Önemsenmek istiyorlar.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Bence bunu dert yapmanın bir anlamı yok, dalga geçen varsa onun problemidir kanaatimce. Ama forumda 100 liralık kralda tavsiye edildi 3-4 milyar liralık fx'de tavsiye edildi insanların bütçesine göre, kısacası ben bu forumdan öyle bir hava almadım. Tekrar ediyorum arada öyle kişiler varsa da bu onların problemidir zaten herkes ayıplar.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Bence bunu dert yapmanın bir anlamı yok, dalga geçen varsa onun problemidir kanaatimce. Ama forumda 100 liralık kralda tavsiye edildi 3-4 milyar liralık fx'de tavsiye edildi insanların bütçesine göre, kısacası ben bu forumdan öyle bir hava almadım. Tekrar ediyorum arada öyle kişiler varsa da bu onların problemidir zaten herkes ayıplar.

Lütfen zaten bunu foruma mal etmiyoruz, yanlış anlaşılma olmasın.Forum ayrı kullanıcılar ayrı

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• temel bir gün sirkeciye akraba ziyaretine gitmiş ziyarette buna incir ikram etmişler tadı çok hoş gelmiş temele aradan 6 ay geçince temel yine akraba ziyaretine gitmiş yediği şeyin tadı çok hoşuna gitmiş ama ismini bilmiyor sormuş 6 ay önce siz bana mor içi çekirdekli bi şey ikram etmiştiniz diye neydi onun adı demiş adamlar düşünmüş biz buna patlıcan mı ikram ettik deyip temele patlıcan ikram etmişler temel yüzü burşturup adama dönmüş yahu siz bunun hem uzatmış hem de tadını kaçırmışsınız demiş

bizim konu da buna döndü ;lol; ;lol; ;lol;

• temel bir gün sirkeciye akraba ziyaretine gitmiş ziyarette buna incir ikram etmişler tadı çok hoş gelmiş temele aradan 6 ay geçince temel yine akraba ziyaretine gitmiş yediği şeyin tadı çok hoşuna gitmiş ama ismini bilmiyor sormuş 6 ay önce siz bana mor içi çekirdekli bi şey ikram etmiştiniz diye neydi onun adı demiş adamlar düşünmüş biz buna patlıcan mı ikram ettik deyip temele patlıcan ikram etmişler temel yüzü burşturup adama dönmüş yahu siz bunun hem uzatmış hem de tadını kaçırmışsınız demiş

bizim konu da buna döndü ;lol; ;lol; ;lol;

;rofl.;;rofl.; evet aynen konu nerden nereye saptı gitti #hims#hims

;tufey# Hatsan AT44WX10 Premium Combo 22. cal OPTİMA(3*12-44)

;tufey# mod 95 sas 177. cal ZOS (3*9-42) ve muhtelifler.

• Pahalı silahı olanın,ucuz silahı olanla dalga geçmesi değil bence bu.İşin aslı şu kanımca,insanlar sevdiklerini kendinden olanı yerden yere vururlar.İnsanlar bu işlere soyunan yerli bir üreticiyi daha iyi yerlerde görmek istiyorlar.Göğsümüzü kabartacak dört dörtlük icraatlar bekliyorlar.Önemsenmek istiyorlar.

pahalı yada ucuz diye dalga geçilemez zaten. mesela çin malı bam lar gayet ucuz. ama silahın dalga geçilecek yönü yok.torunla,kralla dalga geçildiğinide görmedim. ama kusura bakılmasın hakan ustamızın tabiri ile at nalı gibi LW namlu yazarsan bu şuna benzer, yine karadenizlinin beretta yerine peretta yazması gibi olur. ;şrofls;. . burada kırıcılık değil.firma deseki ,arkadaş bak ben LW kalitesinde namlu yapıyorum .o zaman sıraya geçelim elini öpelim. ve gerçektende grupları güzel. isabeti iyi . o zaman bu namlu Lw demenin anlamı neki ? takdir ediyorum başarılar diliyorum.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• ayrıca bir konuya da açıklık getirelim. hiç kimse hatsan mod 125 tüfeğim var diye buluşmalara gitmekten imtina etmesin.koskoca adamların ''aaaa suna bak ayol,hem hatsan tüfeği var hem de buluşmaya gelmiş'' diyeceğini sanmıyorum. benim ilkokula giderken arkadaşlarıma yapmadığım muameleyi, bazı arkadaşlarımızın yaş ortalaması 30 dan yüksek forum üyelerimizden beklemesi,bunu aklına getirmesi gerçekten çok üzücü.

hem tüfek kötüyse sen niye utanacaksın.sana satış fiyatı 100 lira etmeyecek tüfeği 200e satan üretici utansın.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Official Post

Evet bu konuyu kapatalım bencede oraya kocaman çizim yaptım ;şrofls;. namludan pellet cıkartmak için yahu 1 kişide bir yorumda bulunsun , arkadaş olur yada olmaz desın , konu saptı gitti nerelere Mustafa bey olurmu bu iş.

Değerli arkadaşım,

Yapmış olduunuz çalışmayı gördüm, son derece mantıklı, elinize sağlık, çiziminize yanıt vermemiş isem, bilmelisinizki bu sayfalar MSN sayfaları değil, yani uçup gitmeyecek, bu sayfalara girilen her bilgi değerli ve kaynak olarak faydalanılacaktır, bu tür başlıklar bir süre sonra incelenip içlerinden konu ile alakasız olup faydalı bilgi ise gerekl yere taşınıyor, değilse siliniyor ve toparlanıp arşivlerde yerini alıyor, Yani uzun lafın kısası hiç bir öneri çöp olarak görülmez.
    Teşekkürler.

• ayrıca bir konuya da açıklık getirelim. hiç kimse hatsan mod 125 tüfeğim var diye buluşmalara gitmekten imtina etmesin.koskoca adamların ''aaaa suna bak ayol,hem hatsan tüfeği var hem de buluşmaya gelmiş'' diyeceğini sanmıyorum. benim ilkokula giderken arkadaşlarıma yapmadığım muameleyi, bazı arkadaşlarımızın yaş ortalaması 30 dan yüksek forum üyelerimizden beklemesi,bunu aklına getirmesi gerçekten çok üzücü.

hem tüfek kötüyse sen niye utanacaksın.sana satış fiyatı 100 lira etmeyecek tüfeği 200e satan üretici utansın.

benim hatsanım var ben buluşmaya getirmiyeyim diyen arkadaşlara
    benim hatsanın var mod 125 ve çok isteyerek severek aldım ve tüm buluşmalara onunla katıldım şansıma namlusuda çok iyi çıktı, hiç kimsede benimle dalga geçmedi ,geçemezde bu forumda o tür karakterde insan bulmak bence çok zor belki tek tük

• Zekeriyaköy buluşmasında mod125 lı arkadaşlar vardı ben de 350 magnumla oradaydım , tek bir sorun olmadı herkez bırbırının sılahını ınceledı degerlendırdı atış yaptı, hatta bir arkadas vardı kamuflajlı elbıse gıymış air arms tüfeği vardı ismini hatırlayamıyorum ,çok mütevazi bir şekilde buyrun sizde atın dedı attık oda bizim magnumla attı , hatta onun 105 metredeki pet şişe hedefını vurdum devirdim magnumla aramızda şakalaştık . Yazarken bazen insan söylemek istemeyeceği anlamlar çıkabılıyor ortaya ,

• Çolakoğlu'nun başına gelen üç pelletin namluya sürülmesi olayı bugün benimde başıma geldi. Dolu şarjörü tüfeğe taktım şarjör kilitleme düğmesini kapattım, kurma kolunu kurdum ve kapattım, emniyeti açtım ve tetiği çekmeme rağmen tetik düşmedi, aynı işlemi iki kez daha tekrarlamama rağmen tetik yine düşmedi, bu arada namluya da üç adet pellet sürülmüş oldu.

1.Pirinç harbiyi namludan sokarak harbi namlu içinde iken tüfeği yerden yaklaşık 10 cm. kaldırarak hafif hafif yere vurdum, harbi çekiç görevi yaparak pelletleri(FX Pellet kullanmıştım, yumuşak oldukları için çık kolay çıktılar.) çıkardı. Pirinç veya aluminyum harbi kullanarak namluya zarar vermeden pelletleri çıkarabilirsiniz.

2.Sanırım AT 44W' Tf.lerde birden fazla pelletin namluya sürülmesini önleyen düzenek çok sıhhatli çalışmıyor. Benim silahımda bu sistem çalışsa idi tetik düşmeyince şarjörü döndürüp ikinci pelleti namlu hizasına getiremezdi.

3. Tüfeği boşalttıktan sonra Kurma kolunu üç, dört kez geriye çekip silahı kurmaya çalışmama rağmen sadece bir kez pellet itici pirinç silindir ucu gözükmeyecek şekilde kilitlendi.

4. Tüfeğimi aldığımdan beri yaklaşık 500 pellet attım ve tetik kurma tertibatı ile birden fazla pellet yüklenmesini önleyen tertibatta arıza meydana geldi. Şu anda tüfeğim 10'lu şarjörü koyduktan sonra sadece bir adet pellet atıyor ve arızaya geçiyor. Yarın Fabrikanın bakım servisi ile irtibata geçerek neler yapılabilir öğrenmeye çalışacağım. Bu arada bazı deneyimlerimi sizlerle paylaşmak isterim.

a. Görünüşü çok güzel, kabzesi ince ve çok güzel kavranıyor.

b. 180 Bara kadar doldurmak sanırım atışın istikrarı bakımından daha iyi olacak.

c. Tüfek yeni olduğu için parçalar birbirine alışana kadar şimdilik 30-40 istikrarlı atış yapabiliyor.

e. Tüfekle verilen dürbünün; yükseliş ayar vidası ile ayar yapılırken yan ayarı bozuluyor, biraz sabırla toparlanıyor.

f. Fabrika ayarlı tetik çok sert, güzel bir ayarla sizi tatmin edecek hale getirilebilir.

g. Başlangıçta Gamo promagnum pellet kullandım, şimdi FX'e geçtim. FX'ler daha istikrarlı.

Konu ile ilgili teknik yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• öncelikle geçmiş olsun

namluya 2 pelletin sürülmesini önleyen sistem nasıl çalışıyor ?

grupmanı cok iyi namlusuda iyi duruyor ama işleyen parçaların sağlamlığı zaman içinde ortaya cıkacak
    inşallah klasik Hatsan olmaz da piyango kimene gülüp kimine gülmez
    dürbünde piyango benden yana galiba bi sorun cıkmadı görüntüsü net

korfezteam.png

• Özgür kardeş çekmez olurmuyum. Ancak pellet tutucuyu geride bırakacak düzenekte arıza var herhalde.

• tufegın orıng ını bı bak namllunu en arkasunda yuvarlak bır lastık orıng dedım o asındıgı zaman havayı dısarı verıyor o yıpranmsımı bı baqkbenımkıde ole oldu orıngı degıstım cıktı x;.z ;avci;

• Sayın hwoarang58,

Lütfen yazılarınızı yazarken düzgün bir Türkçe kullanmaya ve imla kurallarına dikkat ediniz.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)