Hatsan 135 5.5-Webley Patriot 5,5 Karşılaştırması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hatsan 135 5.5 300m/sn Webley Patriot 5.5 280 m/sn aralarındaki fark silindir hacmindenmi yoksa yay kalınlıklarındanmı ????

Hatsan 135'in 300 m/s verisi yanlış.Silah yağ yakarak o gücü sağlıyor.Piston keçesi, yay tutucusu ve tetiği berbattır.Kimseye almasını tavsiye etmem.

• benim için güçünden çok yaptığı atışların istikrarı önemli kontrolsüz güç güç deildir 8) webleyinde bu konuda daha iyi olduğunu tahmin ediyorum

diana mod 48 black - diana 3-9x42 bullseye
    diana panter 31- diana 3-9x42 bullseye
    gamo delta fox - diana 4x32 magnum plus
    hatsan süpertact - stoeger 4x32

• benim için güçünden çok yaptığı atışların istikrarı önemli kontrolsüz güç güç deildir 8) webleyinde bu konuda daha iyi olduğunu tahmin ediyorum

+1

Bende aynı fikirdeyim.

Tüfek+Dürbün ayarlı bile olsa hatta tüfeği mengeneyle de sıksanız, yani atıcının hiç hatası olmasa bile, pellet 50 metrede, her 3-5 atışta bir, şişeye değil de toprağa saplanıyorsa, ben ne yapayım güçlü çarpma etkisini değilmi?

Tabi burada Hatsan veya Webley den bahsetmiyorum. Genel görüşüm bu.

Zoraki HP01 & Laser Sight
    Hatsan mod.125 Sniper .22 cal.

• Hiç kendimi kasmıcam :D:D:D Hatsanmı patriotmu sorusu çok kolay tabiki patriot en azından tepme kundak ve tetik hatsana 10 basar :D:D:D
    Selam ederim HAKAN :D

• ben 1yıldır hatsan mod 135 5.5 mm havalı kullanıcısıyım.servis yada tamir görmedi tüfeğim ama kız gibi baktım makinaya.optima 3x9x32 ışıksız dürbün var ilk aldığımda gücünden dürbünü üstünde durmuyordu tüfeğin ve dürbünün bütün vidalarını kaliteli alyen vidaya çevirdim ve teflon bantla sarıp vidaladım.dürbün kızağınada locitect yapıştırıcı sürdüm ve monteledim stoper yerine L şeklnde etli lama saçtan bir parça yaptırdım tornacıda ve onuda saplama boşluğuna vidaladım şimdi baskı dürbüne değil L şeklindeki parçaya geliyor dürbün babalar gibi orda hiç bir kuvvet çıkaramaz.sayısız şişe kırdım

• nedir bu hatsana yergi anlamış değilim !! bende de mod 135 var ver çok memnunum.. 100 mt den etkili atışlar yapabiliyorum ve işçilik gayet iyi!! bence bu fiyata böyle bir tüfek mükemmel herkese gönül rahatlğıyla tavsiye ederim...

• Patriot derken 1. nesilden (orijinal parçalardan yapılan) söz ediliyorsa üstünlüğü tartışılmaz. :thumbdown:

• nedir bu hatsana yergi anlamış değilim !! bende de mod 135 var ver çok memnunum.. 100 mt den etkili atışlar yapabiliyorum ve işçilik gayet iyi!! bence bu fiyata böyle bir tüfek mükemmel herkese gönül rahatlğıyla tavsiye ederim...

sevgili sedat hatsanda her seri aynı çıkmadığı için ufak bir sitem sadece bizimkisi yerli yersiz yermek değil yani