dürbün seçimi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Değerli forum üyeleyi ilk olarak sizlere selam ve sevilerimi iletmek istiyorum 1,2 aydır sağlam kaliteli kolay kolay ayarı kaçmayan bir dürbün araştırıyorum.2 tane dürbün arasında kaldım biri Diana nın 4*32 Magnum digeri tasco golden antler 3*9 32 dürbün bunların fiyatları da yakın acaba hangisini önerirsiniz (diana mod 52 üzerinde dampalı alarak kullanmayı düşünüyorum)

FX T12 Gamo Matrik 4-16x50 AO
    DİANA Mod 52 5.5mm

• sevgili atalayx kardeş ben uzun araştırmalardan sonra diana 460 magnum aldım gelelim dürbün araştırmam ondada gerek araştırmalarım gerek öneriler dogrultusunda yaylı tüfekler için en ideal olanı buldum gamo nun yaylılar için ürettikleri ben tercihen tüfegim için 9*40 ao modelini aldım gamonun bu modelleri sarsıntıya dayanıklı oldugu için tavsiye üzerine aldım bir araştırınız saygılar ;d; ;d;

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• ben dürbüne bu ikisinin üstünde bir para veremem bütçem 160-170 arası bu yüzden ikisinin arasında kaldım (tüfeğininzi güle güle kullanın alman kalitesi başka oluyor) saygılar

FX T12 Gamo Matrik 4-16x50 AO
    DİANA Mod 52 5.5mm