pcp dolum hakkında

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Pcp Pompa hakkında bir şey danışacaktım arkadaşlar. Pompanın dış kısmını pistonun üzerini acaba greslemek istermi greslersek ne çeşit bir gres gerekir. Şimdiden verceğiniz bilgi için teşekkürler.

bursateam.png
    AT44 WX 10 LW NAMLULU
    Tasco 6-24x50Q
    Zoraki hp-01 Ultra 5,5mm
    Sarsılmaz Concorde Otomatik

Serkan YETİM "AB(+)"

• Sihirli kelime itfaiyeler, çoğunda kompresör var hemide 300 bar basan cinsinden ama doldururlarmı bilemem kişisel ilişkiler ve yaklaşıma bağlı

• Alıntı

Pcp Pompa hakkında bir şey danışacaktım arkadaşlar. Pompanın dış kısmını pistonun üzerini acaba greslemek istermi greslersek ne çeşit bir gres gerekir. Şimdiden verceğiniz bilgi için teşekkürler

Bu konu hakkında yardımcı olacak bir arkadaşımız yok mu acaba bana.

bursateam.png
    AT44 WX 10 LW NAMLULU
    Tasco 6-24x50Q
    Zoraki hp-01 Ultra 5,5mm

Serkan YETİM "AB(+)"

• Official Post

Gerekmez, ama söküp dağıtıp toplayacaksanız kullanmanız gereken gres "sentetik gres olmalıdır"

https://www.yatagun.com.tr/det…ntetik%20Gres=&ID=483

• Bilgi için çok teşekkürler mustafa bey gresimi ayın 13 de sizden aldım ve bugün elime ulaştı ponpa yeni gerçi iki üç kere dolum yaptım ama herhalde hatsan ilk toplamada greslemiştir diye düşünüyorum ve dağıtıp toplama gereği duymadım. Ayrıca hediye olarak gönderdiğiniz şapkayı gururla taşıyacağımı biliniz, çok teşekkür ederim.

bursateam.png
    AT44 WX 10 LW NAMLULU
    Tasco 6-24x50Q
    Zoraki hp-01 Ultra 5,5mm

Serkan YETİM "AB(+)"