FX Gladiator üm geldi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Fotoğraf makinasının video çözünürlüğünü 320 240 a ayarla hem uzun video çekersin o arada rahat atışlar yaparsın

hemde biz kotayı aşmamış oluruz. Mümkünse 30 kare değilde 15 kare ye indir....

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• sağol hocam bu gün tüm malzemeler elime geçecek.susturucu olayını bilmiyoırum glad da,alıcam deniyeceğim,isabetlikde ne oranda etkisi olur görmek lazım,

• Yaw kadir ne zamandır konularda mesajlarını göremiyorum hakkında endişelenmeye başlamıştım.Kayboldu diye polise bile haber verecektim.eskisi gibi aktif değilsin forumda ne iş?

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Yaw kadir ne zamandır konularda mesajlarını göremiyorum hakkında endişelenmeye başlamıştım.Kayboldu diye polise bile haber verecektim.eskisi gibi aktif değilsin forumda ne iş?

at44w aldığımda da öyleydim,tüfek eline geçipde atış yapmayan tek ben dim sanırım ;şrofls;.;şrofls;.
    havalar müsait deyil kardeş,rüzgarlı, tarla yaş,
    az kaldı yakında başlarım ALLAH dan bir mani gelmez ise,mustafa abi den aldığım scuba tüp.dürbün ayağı.pellet elime ulaştı :thumbdown:
    scuba tüp ü eve götürmedim daha fx glad rüzgarı bir dinsin ;şrofls;.;şrofls;.

• Bu rüzgar paletlerin yönünü bile değiştiriyor..

Biz niye alamıyoruz alırız ama evdeki rüzgar dışrdaki rüzgardan
    daha şiddetli sanki kasırga mübarek.

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• Official Post

Bu rüzgar paletlerin yönünü bile değiştiriyor..

Biz niye alamıyoruz alırız ama evdeki rüzgar dışrdaki rüzgardan
    daha şiddetli sanki kasırga mübarek.

Tabi zamanında tedbirler almazsanız fırtınada olur kasırgada, sen bence yönetime el koy ve yeni anayasa yaz. ;kihhik,

• Aman mustafa bey bırakın adamlar fırtınanın dinmesini beklesin yoksa anayasa yazacam derken yenge hanımlar scubayla kafada grupwoman çalışması yapmasın :) yada küllük vazo çaydanlık grupwomanları da görebiliriz kafada :):) hatta öyleki yüz metre öteye dikilttiğimiz arkadaşları onda on kafa isabetiyle t12leri kazanabilirler sizin müsabakada :)

Bu arada bunlar şaka arkadaşlar umarım darılıp kızmazsınız

uɐʞɹǝs™
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• tüfeğime dürbünü takabildim nihayet yatagun den aldığım çift parça dürbün ayağı sayesinde x;.z;dance;

son hali ;grin;

[Resim Engellendi: http://s8b.directupload.net/images/090129/temp/dyu5rbi4.jpg]

öyle ayak üstü sıfırlamaya çalıştım evin yan tarafında,düşük güçtü atıyorum atıyorum yine atıyorum halaa atıyorum ibre deyim yerindeyse milim milim oynuyor ;şrofls;. (manometre)
    ama destekli atışlar yapmak gerekiyor.zira çok ağırlaştı tüfek dürbünle beraber :him:s arazide dolaşmak için çok hafif dürbün takmam lazım ^^
    havalar müsait deyil çok rüzgarlı,uygun hava şartlarını bekliyorum,tüfeği gerçekden sevdim,kısa mesafe atışlarında bol bol atış yapma imkanı veriyor,3 kademe ayar faktörü olduğu için,

• kadir abi o tetik korumalıgındaki de cevşen ül kebirmi :)

• sağol buluthan kardeşim, ALLAH herkese gönlündeki yatan aslanı versin g;$i

meseduzu

mesut kardeşim heyacandan onu sökmeyi bile unutmuşum ;şrofls;.

• Tabi zamanında tedbirler almazsanız fırtınada olur kasırgada, sen bence yönetime el koy ve yeni anayasa yaz. ;kihhik,

Bazen küçük tatlı yalanlar mutluluk için birebirdir,mesela böyle pahalı tüfekler için150-200 tl ye aldım diğeri için atış yarışmasında kazandım,öteki arkadaşımın hediyesi öbürü emanet, birde yengelere ufak tefek yüzük küpe kolye hediye "bunuda senin için aldım" deyince onlarda "al canım ne olmuş zaten bir bu zevkin var al al" demezler mi acaba 8o Tabi kargoları eve değil işyerine yönlendirin faturaları ve kredi kartı ekstrelerinizi kuyumcu arkadaşınızın çelik kasasında saklayın ;kihhik,

Beretta FS92 9mm parabellum 15+1
    Ata Pompalı 12 cal. 7+1
    SATILIK;avci;

• Tüfeği gösteren dürbünmüş :):)

uɐʞɹǝs™
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• fx pompa sıparişi geçtim ;dance; boş kaldığım zamanlarımda evde spor yaparım ;şrofls;.
    tüfeğin şekil itibari ile dürbün deyim yerindeyse cuk diye oturdu,havasına hava kattı vallah ;şrofls;.
    yarışma için ön provolar başlasın ;tacli# kim en güzel grupman yapacak 100 metre de :him:s en az 2 grupman yapılmış çalışma bekleriz ;şrofls;.

• Kadir ya hala atışların ve resimleri yok, senin fantazi atışlarından ve tarzından çok keyif alıyoruz.Koy şuraya bi iki görüntü de keyfimiz yerine gelsin yahu

uɐʞɹǝs™
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• tüfeğin hayırlı olsun abi ayrıca bizim spancy e verdiğin tüfekte muhteşem çok güzel bakmışsın keşke elinde bi tane daha at44 olsaydı bende alırdım : :whistling:

Hatsan optima 550 ;avci; agt

Hatsan mod 135 QE vortex

Swiss arms jericho 941

• serkan kardeşim inan burda havalar şu arlar pek iyi gitmiyor,bir güneş bir yağmıur,rüzgar da cabası vallah g;$i tarla çamur g;$i bu bün boğaza gittim biraz atış yaptım orası daha da beter rüzgarlı ;kihhik, tüfek bana geldiğinde 185 190 bar arası idi,onca atış yaptım halen 130 barda ;şrofls;.;şrofls;. bu da şu demek bir scuba tüp ünü yıllık 2 kere doldurtsam ;şrofls;. bana yeterde artar bile ;kihhik, birde pompa gelecek üstüne ;dance; koy cebine yarım kutu fx pellet vur kendini dağa ;şrofls;.;şrofls;.

RealDeal kardeşim tüfeği fazla kullanmadım zaten g;$i kadir kardeşim talep edince verdim ^^ tüfeklerime elimden geldiği kadar güzel bakmaya çalışıyorum ;tacli# kadir arkadaşıma verdiğim fiyatdan yanında ıvırı zıvırını da dahil bulursam haber ederim :thumbdown:

• tüfeğiniz üşümesin,atış yaparken tüp çizilmesin,tüp e yük inmesin,namluyu sağ sola çarpacak namlu ekseni kayacak korkusu olmasın diyorsanız,
    aha ben yaptım ;şrofls;.;şrofls;. tek parça deyildir,hırdavatçıdan aldım tesisat borusu dış izalosyon borusu,bu kendinden siyah bantlı birde gri renkde olanı var,

tüfeği bir yere dayarken çizilecek hasar görecek diye tırsıyorum,şimdi içim rahatladım ;şrofls;.
    [Resim Engellendi: http://s5b.directupload.net/images/090203/temp/5os2wcod.jpg]