Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ah keşke be Kadircim... Şöyle bir geriye bakınca bu 40 yıldan ne anladım diye, hiç... Kocaman bir hiç... İlkokuldaki ilk günüm sanki daha dündü... Gel gör ki 35 yıl geçmiş üstünden... :(

O mesajımda kırdıysam seni, özür dilerim, hiç öyle bir niyetim yoktu aslında, ama barıştık di mi? :)

Her çocuk en az bir kere yay-ok, birkaç kere de sapan yapmıştır bence... Şimdiki çocuklara bu yönden çok acıyorum... Ama senin bu olacağın o günlerden belliymiş :D

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• abi ilkokulu bitirince su tessisatçılığın da kendime iş buldum :) babam deyil kendim buldum ;grin; o zamanlar da abim beni luna parka götürmüştü ilk havalı tüfek ile orda tanıştım, sigaraya kasnak atıp bir tane maltepe sigarası almıştım ;grin; , sonra kendime su borusun dan tüfek yaptım ;grin;;kihhik,

80 cm kalvaniz yarım parmak boru,borunun içine geri tepmemesi için 15 cm lik demir çubuk çakmıştım #hims;şrofls;. kundak yapmıştım ona kışın soğuk oda da ;grin;

borunun üstün den bir delik fitil koymak için ;şrofls;. borunun içine biraz barut biraz saçma,fitili ateşleyip kaçardım ;şrofls;. güvercin avına bile gittik onunla ;şrofls;.;lol; hiç vurduğumuz olmamıştır ;şrofls;.
    taa o zamanlar dan temeli atmışım ;kihhik,

dediğiniz gibi abi şimdiki zaman çok farklı yetiştiriyor çocukları,örneğin onların hiç bir zaman uzun telli kara şimşeği olmuyacak anıların da birilerine anlatacağı ;şrofls;.

saygılarımla

• Ben hiç yaratıcı bir çocuk değildim... Yaptığım en büyük numara, üstü kaplı kalın bakır teli 2 kat yapıp burarak minyatür bir sapan yapmak ve eskiden "et lastik" diye adlandırdığımız kalın ve uzun paket lastiklerini sapan lastiği olarak kullanmak suretiyle, büktüğüm toplu iğneleri derslerde sıranın altına eğilip kızların bacaklarına atmaktan ibaretti... Ama esaslı yakardı ha :D Menzili de epey uzundu boyuna göre, 6-7 m.'den istediğim yeri vurabiliyordum... Velhasıl çok yaramazdım çook... :D

Sevgiler,

Haa, birde, çok utanıyorum ama, çok kötü fena jilet fırlatırdım lisede... Serserilik işte, yarım jileti her daim dudağımla diş etimin arasında bulundururdum, gerçi kimsenin sağını solunu kesmedim ama... Kötü... u½%;

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Arkadaşlar selam,

Sakarya'da yapılan Süper Minik_Minik ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonası'nı bitirdik ve yaklaşık 45' önce eve döndük... Türkiye'nin hemen her şehrinden gelen 280 9~13 yaş gurubu çocukla ve velileriyle inanılmaz bir hafta sonu geçirdik... 30 m. atışları yapıldı... "Atamıyoruummm" diye ağlayanlar mı ararsınız, "Ufff... Babaa, bak nebçim attım" diye hava atanlar mı? Velhasıl-ı kelam çok eğlenceli ve yapıcı bir hafta sonuydu... Katılımcıların yaklaşık %80'inin ilk yarışmaları olması sebebiyle heyecan üst limitteydi ama şunu tesbit ettim ve çok rahat söylerim, Türk Okçuluğu önümüzdeki 25 yıl sağlamda... ;d;

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• cem bey merhaba ameliyat fotograflarındaki gercekten siz misiniz acaba,bir an inanamadım o yuzden kusurabakmayın.Bende okculuğa merak salmıştım ama bu kadara tehlikeli olabileceini görünce cidden temkinli yaklaşmaya başladım bu konuya tekrar gecmiş olsun...

--- Gamo Hunter 440(GRTIII altın tetik) 4.5mm ---

ankara

• Cem Bey tekrar geçmiş olsun. Fotoğrafları yeni gördüm. İyi olanı ümit ettim ama sanırım kötü olan gerçekleşmiş. İlk başta sizin için çok zor geçmiştir. Kısmen izleri kalmış olsada iyileşme safhasında olmanıza sevindim. Benim hastalığım 9 yaşında geçirmiş olduğum Menenjit ve buna bağlı olarak geçirdiğim geç müdahale edilen havalenin eseri. Ben alıştım hastalığıma engellerime. Her ne kadar Türkiyede hayat zor olsada istendiğinde üstesinden gelebiliyor insan. Zor olan nedir biliyormusunuz " İnsanların yazık diye acıyan gözlerle bakması" Halbuki bizler birçoğumuz hayatı hiç engeli olmayan insanlara nazaran daha sosyal, daha aktif daha dolu dolu yaşıyoruz. Asıl ömrünü televizyon başında saçma sapan dizilerde geçirip hiçbirşey üretmeyen, bundan şikayetçi olmayan hatta bunun farkında bile olmayan beyninde engel taşıyan insanlara "yazık " diyerek acıyan gözlerle bakıyorum. Toplum olarak körleştirildik , bu yüzden sporsal faaliyetler bu sorunun çözümünde ilk basamak olacaktır diye inanıyorum. Saygılarımla.

• Asıl ömrünü televizyon başında saçma sapan dizilerde geçirip hiçbirşey üretmeyen, bundan şikayetçi olmayan hatta bunun farkında bile olmayan beyninde engel taşıyan insanlara "yazık " diyerek acıyan gözlerle bakıyorum.

+99999999999999999999999999999999999999999999999999999
    99999999999999999999999999999999999999999999999999999
    99999999999999999999999999

http://www.airgunturk.com/konu…-okunabilen-en-b-y-k-say/

;d;

• cem bey merhaba ameliyat fotograflarındaki gercekten siz misiniz acaba,bir an inanamadım o yuzden kusurabakmayın.Bende okculuğa merak salmıştım ama bu kadara tehlikeli olabileceini görünce cidden temkinli yaklaşmaya başladım bu konuya tekrar gecmiş olsun...

Maalesef benim sn. anadol fakat bu kaza ekstremötesi bir olay ve tamamen benim dikkatsizliğimden kaynaklı... Aslında emniyet tedbirlerinde uyarsanız ve iyi ısınırsanız atışlardan önce bırakın benim geçirdiğim olayı, bileğiniz bile burkulmaz...

google'a cem balcı yazıp aratırsanız benim kazamla ilgili hemen herşeye ulaşabilirsiniz...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Cem Bey tekrar geçmiş olsun. Fotoğrafları yeni gördüm. İyi olanı ümit ettim ama sanırım kötü olan gerçekleşmiş. İlk başta sizin için çok zor geçmiştir. Kısmen izleri kalmış olsada iyileşme safhasında olmanıza sevindim. Benim hastalığım 9 yaşında geçirmiş olduğum Menenjit ve buna bağlı olarak geçirdiğim geç müdahale edilen havalenin eseri. Ben alıştım hastalığıma engellerime. Her ne kadar Türkiyede hayat zor olsada istendiğinde üstesinden gelebiliyor insan. Zor olan nedir biliyormusunuz " İnsanların yazık diye acıyan gözlerle bakması" Halbuki bizler birçoğumuz hayatı hiç engeli olmayan insanlara nazaran daha sosyal, daha aktif daha dolu dolu yaşıyoruz. Asıl ömrünü televizyon başında saçma sapan dizilerde geçirip hiçbirşey üretmeyen, bundan şikayetçi olmayan hatta bunun farkında bile olmayan beyninde engel taşıyan insanlara "yazık " diyerek acıyan gözlerle bakıyorum. Toplum olarak körleştirildik , bu yüzden sporsal faaliyetler bu sorunun çözümünde ilk basamak olacaktır diye inanıyorum. Saygılarımla.

Teşekkür ederim sn. Beefeater... Sizin için de çok üzüldüm... Ve fakat bu kadar optimist bakmanıza hayata, onun size engel olarak getirdiklerini bu olgunlukla kabullenmenize ve hayat buysa, bende yaşarım demenize hayran oldum... İnşallah birgün yüzyüze tanışma fırsatımız da olur...

"... Toplum olarak körleştirildik , bu yüzden sporsal faaliyetler bu sorunun çözümünde ilk basamak olacaktır diye inanıyorum." demişsiniz, tüm kalbimle katılıyorum size...

Görüşmek üzere...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Üniversite takımındayım 400-500 tl civarı başlangıç yayları var ahşap onlarla başlayabilirsin ancak okçuluktaki başlanğıçta vurmaktan çok duruş çok önemlidir ben başladığımda bana boş yay çektirip bıraktırdılar(geri germe gibi yavaşca tabiki) 1 ay falan çektikten sonra atmaya başlamıştım ve çok dikkatli olmalısın tam anlamıyla silah çok tehlikeli bir alettir. Sinirli olduğum günlerdede can yoldaşım...

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Cem abi bi kaza geçirdiğini biliyodum da böyle bişi beklemiyodum çok geçmiş olsun

Weihrauch Hw 45 maccari .22

ROBÜST ÇİFTE 16.

;avci;

ankarateam.png

• Cem abi bi kaza geçirdiğini biliyodum da böyle bişi beklemiyodum çok geçmiş olsun

Teşekkür ederim lynx... İşin doğrusu oku yeyinceye kadar bende beklemiyordum ;şrofls;.

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• çok geçmiş olsun cem bey ALLAH korumuş ki sizi sevdiklerinize bagışlamış saygılar :love:

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• çok geçmiş olsun cem bey ALLAH korumuş ki sizi sevdiklerinize bagışlamış saygılar :love:

Teşekkür ederim Ramazan bey, Allaha şükür sevenlerimiz varmış... Kazanın basında yer aldığı gün öğleye kadar binlerce kişi federasyonu arayıp durumumu sormuş, telefonu fişten çekmişler... Zaten bu gibi durumlarda dualar en az tıp kadar önemli bana göre... Tekrar teşekkürler...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• cem bey çok geçmiş olsun.

allah korumuş sizi.

ankaraya gelme gibi bir niyetim var ama zaman belli değil.

gelme sebebim ankara team değerli üyeleri ile tanışmak.

inşallah geldiğimde o spor aletini kullanmak isterim.

tabi en az 50 metrekare çapımda kimse olmayacak. ;box;x;box;x;box;x şaka şaka

saygılar

cukurovateam.png

• Teşekkür ederim kadra, ne zaman istersen gel, bekleriz...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png