Hangi pelleti almalıyım ??

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Match Pelletle uzun mesafe deneyen oldumu. Diana Sport http://www.yatagun.com.tr/detay.asp?Diana_Sport=&ID=267 hem 500 adetlik 19 küsürlük seçeneği ile hem ucuz hemde Gamo match gibi ucu tamamen dümdüz değil daha aerodinamik yapılmış ve sıfır çapak. Hemde etekleri şişip yivlere tam oturacak kadar yumuşak. Elimle çok rahat ezebildiğim pelletten bende bir kutu var. Müsabakalarda kullanılan bir pellet dolayısıyla kaliteli olduğunu düşünüyorum. Sadece kafa ve etek yivlere değeceğinden belki ilk uzun mesafe matchle tanışmış oluruz.

Ben diana match değilde gamo match denedim sonuç 350 magnumla 100 metreden çok isabetsiz ama 30 metreden çok güzel sincap deviriyo. ;şrofls;.

• Gamo match bende denedim ama diana ile inanın görünüşte bile alakaları yok. Crosman match te hoş gözüküyor.

• Delmek ve tahribat için alırım otomatik av tüfeğini ,koyarım domuz kurşununu,kapıyı bile havaya uçururum.

apploud.gif

• çok güzel sincap deviriyo.

Şu hayvanlara atmayın ya...Sincap çok sevimli bir hayvan ne gerek var. ;( ;#^+.

• Gördüğüm en güzel gamolarda yatagundan aldıklarımdı. Adanadan ısmarladıklarımla alakaları yok kesinlikle.

Adana'dan gelen Gamo'lar orada mı yapılıyor??? ;lol;

• Eğer başlıkta tek geçilecek pellet denseydi süphesiz Fx derdim. Fiyatı gamonun iki katı. Kalitesi ve isabetliliği 2 den fazla olduğu kesin.

Yok; o kadar da abartmayalım... g;$i

• Bence ;şrofls;. Peki ya sizce tek geçilecek hangisi ? ;)

• Şu hayvanlara atmayın ya...Sincap çok sevimli bir hayvan ne gerek var. ;( ;#^+.

bahsedilen FT hedefi metal sincaplar.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Evet sincap ft sincabı, kesinikle canlılara atmıyorum. Hem keşke Ankara' da hayvanat bahçesi dışında da sincap olsada görebilsek. ;(

Ankara Ayaş Karadere bağları ;şrofls;.

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA