Hangi pelleti almalıyım ??

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hem fiyatı iyi hemde kendisi iyi olan en iyi pellet hangisidir.?

• Bence kendi tüfeğinizle deneyerek uygun pelleti bulmanız daha mantıklı olacaktır.

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• her tüfek farklı pelleti sevebilir bunu forumda yeterince sordular amaca göre pellet seçimi kısmını bir araştır tüfeğinin özelliklerini araştır seçimini yap

• Değerli Gönüldaşlar;

Bugün aldığım Adana yapımı ÖRNEK 4,5 mm pelletler ile dürbünü sıfırladım ve gayet iyi sonuçlar aldım.

Forumda arama yapmadım ama eğer bulursanız mutlaka deneyin derim.

Namluya oturmada ve delicilikte beni tatmin etti.

Ayrıca 250 lik kutuda 2 TL fiyatı var.

Gri bir kutuda, pelletlerin ucu sivri ve ben anlayacağınız gibi Webley Longbow ile 10 m de harika sonuçlar aldım

Tavsiye ederim

Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı ;kihhik, ;tufey#

Saygılar ve iyi atışlar dilerim Değerli Gönüldaşlarım ;grin;

Webley Longbow 4,5 mm

;tufey#

• Sevgili Arcatera;

İnce Mehmet saçmaların da güzel olduğunu duydum ama hiç kullanmadım. Fakat 500 lük kutuda 70 80 adet ıskarta çıktığını duydum.Yine de fiyat performans anlamında kullanan arkadaşların önerilerini almak en iyisi.

Saygılar g;$i

Webley Longbow 4,5 mm

;tufey#

• İnce mehmet güzel değildir hatta tüfeğinize zarar verecek kadar kötüdür. Ucuz olmasının dışında artısı yok gibi. Benim naçizhane fikrim böyle. Saygılar

• #hims ;kihhik, ;lol; Yorumlarınız için teşekkürler.Şu an fiyat/performans pelleti olarak gamo en iyisi heralde ..
    Birsürü çeşidi var uzun menzilde en etkili çeşidi hangisidir ?

• Birde gamo rocket fln var bunlar ne işe yarıyor artıları nelerdir ki ? hepsinin bir avantajı olmalı.

• crosman hollow point diyorum 500 tanesi 25 lira ama çok kaliteli. 500 tane gamo 15 lira ediyor ama kalite farkı çok fazla.

• Bence gamo almalısın gayet isabetli ve seni tatmin edecek bir pellet ;)

Hatsan optima 550 ;avci; agt

Hatsan mod 135 QE vortex

Swiss arms jericho 941

• Bende diana 350 magnum var 5,5 mm ben promagnum kullanıyorum , gayet başarılı benim tüfekte, crosmanlarda gayet düzgün pelletler , ince mehmet dersen 20-30 metre lık atışlarda belkı iş görebilir , ama bende 70-80 metreden sonra pellet kayıp bulamıyoruz nereye gittiği belli değil havada eriyormu ne , bence piyasadaki en ucuz ve en iş gören gamolar , denemeye değer. 5,5 mm lık 250 adet gamo promagnum 7,5 tl civarlarında fazlada para verme.

• Biz büyüklerimizden birsey ögrendik ve uyguluyoruz. Derlerki yigit atın arpası kesilmez. Herkesin tüfegi kendine iyidir ama içine koydugunuz mühimat tüfegin en önemli parçasıdır. Tavsiyem dogru muhimatı buldugunuzda biraz pahalı olsada kesinlikle onu kullanın. Ucuz mal arayısı ıcinde olmayın. ;tufey#

• Doğru söylüyorsunuz ama 400 liralık bir tüfekle 40 liralık pellet atamayacak arkadaşlarımız var. Açıkçası bende 10 kutu pellet alıp bir tüfek parasını havaya atamam. Bu yüzden gamolar çok uygun oluyor. birde iyi çıkarsa ne ala. O yüzden ya güvendiğiniz sitelerden yada elden alıyorsanız açıp bakarak alın derim. Yada benim gibi topluca ikinci el alın çok ucuza gelsin. Uğur arkadaşımın her zaman kulaklarını çınlatırım.Saygılar

• Böyle bir yazının arkasından bu cevap zaten beklenen oldu sen kendine güzeli yakıstırmazsan kimse sana güzeli üretmezde satmazda. Bu ülkede ucuzmal cok. İnce memedın rekabet edecegı daha ınce memet olsaydı eyer o daha ucuza satardı ve oda para kazanırdı. Belki ne demek istedıdımı anlatabılmısımdır.