CROSMAN 357 mi? yoksa S&W 586 mı? (Tercih)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İkisi arasında kaldım sizce hangisi arkadaşlar? İnceledikçe kafam karıştı, en sonunda ikisinde karar kıldım, şu deyin onu alacam.

CROSMAN 357 mi? yoksa S&W 586 mı?

• S&W un daha kaliteli üretildiğini düşünüyorum. Zaten sanırım aralarında fiyat farkı da var.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Evet nerdeyse 2 katı fiyat. Ama benim merak ettiğim bu farka değermi? Crosmanın namlu çıkış hızı 130 sn iken S&W ninki 120 sn. buna rağmen SW çok çok daha pahalı. Crosmanın pelleti sürttürerek attığı gibi yorumlarda okudum. Bunu düşününce SW nin kalitesi cazip geliyor.

Netice olarak çelişkim fiyat farkına değecek kadar iyimidir SW?

• Official Post

Bu iki silahın arasındaki kalite farkı belki 10 kattır, Crosman her yeri plastik dıştan gördüğünüz nalusu bile, çnde tenekeye benzer bir boru namlu geçirmişler, yani biri bisiklet ise diğeri otomobil.

Ayrıca S&W u buradan https://www.yatagun.com.tr/det…sson_Revolver=&ID=346 forum indirimi ile oldukça uygun fiyata satın alabilirsiniz.

• Yatgun'a üye olmaya çalıştım. Cep telfonuna gelen aktivasyon numarasından sonra üye olabilirsiniz dedi. Ama aktivasyon kodu gelmedi. Üye olup hem indirimi hem taksit tutarını görmek istedim. Eğer üyelik işini buradaki biri manuel olarak yapabiliyorsa sevinirim.

Birde yanında CO2 tüp ve pellet de almam lazım. Tüm marka pelletler ve tüpler uyar değil mi buna? Bu silahlarda ruhset vb. bişey gerekiyormu?

• her marka pellet ve tüp uyar. ^^ ruhsat gerektirmiyor.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• eğer paranız varsa hesinlikle s wesson derim ömür boyu kulanırsınız. co2 tabancalarda ruhsata gerek yok diye üzerinizde taşımanız doğru olmaz ve umumi yerlerde taşınması yasaktır.pelletlerde de markalı olmasına dikkat ediniz ucuz pelletler isabetliliği olumsuz etkiliyor.

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• bende crosman 357 var namlu serbest şekilde hareket ediyor yani namlusu sabit değil oynuyor bazen.
    bir de crosman şarjörü zamanla aşınıyor. yedek şarjör bulmak da sanırım imkansız.
    kabzesi de sallanıyor çok kaliteli değil.
    ama dürbün takmak için kızak var 11 mm. ben reddot takmıştım
    modifiye ile gücü artırılabilir

• Official Post

Yatgun'a üye olmaya çalıştım. Cep telfonuna gelen aktivasyon numarasından sonra üye olabilirsiniz dedi. Ama aktivasyon kodu gelmedi. Üye olup hem indirimi hem taksit tutarını görmek istedim. Eğer üyelik işini buradaki biri manuel olarak yapabiliyorsa sevinirim.

Birde yanında CO2 tüp ve pellet de almam lazım. Tüm marka pelletler ve tüpler uyar değil mi buna? Bu silahlarda ruhset vb. bişey gerekiyormu?

Arkadaşım sistemde bir çalışma var hata bu yüzden, manuel aktivasyon yapamıyoruz çünkü sms sisteminin sağlıklı çalışıyor olması için cep telefonunuzun doğrulanması gerekiyorki, tüm alışverişleriniz vs... sms üzerinden bilgilendirmeli bie sistem.

Yani 1 - 2 saat sonra yeniden üye olun.

• Sanırım kararım S&W olacak. Şimdi fiyat araştırmaya başladım. En ucuz nerden bulursam oradan alacağım. Yatagun a üye olamadım. Taksit seçeneklerinide göremedim. Hilalde 450 ama taksitte baya fark koyuyor. Hepsiburada da 480 ama peşin fiyatına taksit var. Bunları tekrar inceleyip hangisinden alacağıma karar vereceğim. Bu silahın görüntüsüne bile vuruldum ben yafff... Para olarak zorlayacak ama bir kere alıp uzun süre kullanayım diyorum.

Cevaplayan ve yardımcı olan tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Sizin sayenizde karar verdim. ;d;

Saygılar...

• Arkadaşım sistemde bir çalışma var hata bu yüzden, manuel aktivasyon yapamıyoruz çünkü sms sisteminin sağlıklı çalışıyor olması için cep telefonunuzun doğrulanması gerekiyorki, tüm alışverişleriniz vs... sms üzerinden bilgilendirmeli bie sistem.

Yani 1 - 2 saat sonra yeniden üye olun.

Tamam arkadaşım yarın tekrar denerim ozaman. Sağol.

• Official Post

YataGun a şimdi üye kaydını denermisiniz.

• Official Post

Teşekkürler Mustafa bey. Şimdi üye oldum. Ama hala ne taksit nede fiyat avantajı göremiyorum.

Şu anda indirimli fiyatları görebiliyorsunuz, taksit seçeneğini ürünü sepete attığınızda sepette göreceksiniz.

• Evet ama sadece word karta taksit var. Bende de o yok. Arkadaşlardan bi araştırayım birinden bulabilirsem bu gün sipariş geçerim. Aslında 2 taksit bile yeterdi bana.

• Mustafa bey, word bulamadım. Sepette kartara ait taksit seçeneklerini ileriki sayfada seçebilirsiniz diyor ama öyle bir seçenek çıkmıyor. Ben maaxsimumla 2 taksit geçmek istiyorum mesela vade farkı olsun varsın.

Ayrıca teslim süresi ile ilgili bir sorum olacak; kargoya verildiği tarihten itibaren 2 gün içinde elinizde olur diyor ama siz kaç günde kargoya veriyorsunuz 1 gün mü 5 gün mü 1 aymı?

Lütfen acil cevap verirseniz sevinirim, duruma göre burdan yada başka yerden hemen sipariş geçeceğim.

• Official Post

Arkadaşım Fortis World kart dışında taksit seçeneğimiz maalesef yok, Kargonuz bizden işlem yapmanızı müteakiben 24 saat içinde kargoya verilmiş oluyor, istisnai ekstrem durumlarda bu süre 48 saat olabilyor.

• Mustafa bey, şimdi sipariş geçtim. Mümkünse yarın kargoya verirseniz sevinirim.

NOT: Abi bu taksit işine bi çare bulunması lazım. Fiyat avantajı ve kargonun ücretsiz olması cezbediyor bugüzel ama bunlar olmasa sırf taksit yüzünden pahalıya başka yerlerden alabilirdim. Bu sadece benim görüşüm belitmekte fayda gördüm. Diğer kartlarada taksit imkanının sağlanması ümidiyle...

SAYGILAR

• Hayırlı olsun, bir arkadaşımda vardı, kullandım, gerek işçilik gerekse gerçekçilik yönünden çok başarılı bir silah.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776