CROSMAN 357 mi? yoksa S&W 586 mı? (Tercih)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Evet 4" değil 6" miş stokdaki,
    Benim kendi silahımın namlusu orijinal 8" iken ben değiştirerek 10" yapmıştım. ^^

• Uzun namlu daha isabetli atış demektir.

Fikrinizi neden değiştirdiniz?

Kısa namlu sadece üstünüzde taşıma kolaylığı getirir

bu da yasal olarak yasak olmasa bile baş ağrıtıyor,hoş karşılanmıyor.

Tabii estetik olarak tercih etmiyorsanız bir şey diyemem.

Selamlar

Bülent

Not:Ben de 8 inç var

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• Her ikinizde haklısınız arkadaşlar. Ancak ben kibar görünüm ve taşıma kolaylığı için 4 ü tercih ettim. Yani kalkıp şehir içinde taşıyacak değilim tabi ama hobi olarak fotoğrafçılıkla uğraşıyorum. Dağda ovada tek başıma gezerken özellikle köpekler can sıkıyor. Yanımda da hem pahalı hemde ağır ekipmanım oluyor zaten. Yani taşıması kolay ve kaliteli bişey lazım, çok güçlü olmasına gerek yok. 15 metreden attığımda karşımdaki canlı yada köpeğin canını yakıp kaçırsa yeter, öldürmek istesem zaten gerçek alırım.

İşte mesele bu:) :) :)

• bence bunu yapmayın.köpek kovmaya yarayan cihazlar var.onları kullanın.havalı tabancalar köpek yaralamak için kullanılmamalı.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Maksat yaralamak değil üstat. Zaten onun için güç çok önemli değil diyorum ya. Kırkta bir bir köpek üzerime saldırırsa o zaman kullanırım. E kusura bakma beline kadar gelen bir çoban köpeği dişlerini göstere göstere üzerine hiç geldimi bilmem ama ben uzaktan korkutma amaçlı bir atış yaparım. Ben buna benzer şeyler yaşadım hatta yarım saat ağacın tepesinde gitmesini bekledim buz gibi havada :) :) şanslıydım yakınımda ağaç vardı tırmanacak fırsat buldum :)

O dediğiniz köpek kovucu cihazları daha akşam üzeri baya bi inceledim. Arkadaşlardan kullananlarda var. Ve açıklama aynen şu; pil az ise etkisi olmaz, oyuncu-çok saldırgan-ihtiyar köpeklerde çok nadir işe yarıyormuş. Bunu söyleyenlerden biride veteriner.

Neyse, zaten mesele sadece köpek değil; gezindiğim alanları yukarıda belirttim.

• köpek kovucu cihazlar işe yaramıyorsa yapıcak başka şey yok tabi.o zaman mecbur vuracaksın.hatta bu durumda gerçek tabancayla ateş etmek yerine havalı tabanca kullanmak daha kabul edilebilir.umarım istediğiniz gibi bir şey bulursunuz.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• bende crosman 357 var namlu serbest şekilde hareket ediyor yani namlusu sabit değil oynuyor bazen.
    bir de crosman şarjörü zamanla aşınıyor. yedek şarjör bulmak da sanırım imkansız.
    kabzesi de sallanıyor çok kaliteli değil.
    ama dürbün takmak için kızak var 11 mm. ben reddot takmıştım
    modifiye ile gücü artırılabilir

crosman yedek şarjörü Türkiyede satılıyor eğer almadıysanız diye yazdım

• Crosman 2100
    • Crosman 357 6 inc
    • Stoeger X20 Yakında!!!!!!!