diana 460 bugün kavuştum ...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • birkez daha çok tşkrler arkadaşlar :thumbup:

armsan fonex 5+1
    huğulu s.poze
    sarsılmaz concorde 5+1
    yavuz16 compact
    kırıkkale (kısa dokuz)
    + türlü çeşit bıçak ve kuru sıkı ;şrofls;.

• bak kıskandım sizi ne güsel sen dianayla bende patriotla diyo bende gelim gamo warmintle siz atın bende dianayı denim ;kihhik, sizde biraz bunu tadına bakın lazer point zevki :thumbup: bizimkiyle kapıştırız ittalım benimki daha isabetli ;tufey# neyse güsel kardeşim hayırlı ugurLu olsun allah kazasız beLaSız nasip etisn sana tüfeği iyi atışlar ;şrofls;.

• bak kıskandım sizi ne güsel sen dianayla bende patriotla diyo bende gelim gamo warmintle siz atın bende dianayı denim ;kihhik, sizde biraz bunu tadına bakın lazer point zevki :thumbup: bizimkiyle kapıştırız ittalım benimki daha isabetli ;tufey# neyse güsel kardeşim hayırlı ugurLu olsun allah kazasız beLaSız nasip etisn sana tüfeği iyi atışlar ;şrofls;.

tabiki ben de zevk duyarım.ama trabzondaymışsın kardeşim ya :) istanbulda olsan değişikli kullanırdık ;şrofls;.

armsan fonex 5+1
    huğulu s.poze
    sarsılmaz concorde 5+1
    yavuz16 compact
    kırıkkale (kısa dokuz)
    + türlü çeşit bıçak ve kuru sıkı ;şrofls;.