Cfx royal 5.5 10m destekli

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Elinize sağlık, gamo hunter yine görevini yerine getirmiş (atışlarınızı bozmamış).

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• gerçekten memnunum hem tüfeğimden hemde pellet lerden

mesajın için teşekkür ederim

Gamo CFX Royal 5.5 Tasko 3-9x56

HATSAN AT44WX-10 .22

marmarateam.png

• Teşekkürler Hakan Bey Saygılar
    havalar biraz iyileşse 25 mt deneyeceğim.

Gamo CFX Royal 5.5 Tasko 3-9x56

HATSAN AT44WX-10 .22

marmarateam.png

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen elomen ().

• güzel grupman... bu Gamo hunteri kötü atan tüfekvar mı acaba merak etmeye başladım :)

MOD.135'te denemek lazım. :D 6.35'i olsa ben de denerdim, ama beniim ki güzel atar. :D

Grupman için teşekkürler, arkadaşlar herkes elindeki tüfekler ile grupmanlar yapsa yayınlasa forumumuzda güzel kaynak olur.

• MOD.135'te denemek lazım. :D 6.35'i olsa ben de denerdim, ama beniim ki güzel atar. :D

Grupman için teşekkürler, arkadaşlar herkes elindeki tüfekler ile grupmanlar yapsa yayınlasa forumumuzda güzel kaynak olur.

hunter"ın 6.35 mm "si var onur silahdünyasında görmüştüm

• Evet abi mesajın üzerime baktım varmış gerçekten, :) kargo beleş diyor, 8 YTL fiyatı kutuda 200 tane diyor ama Silah Dünyası sakat bir yer sanırım. :D Oriental dürbün sahtekarlığı vardı bir aralar. :D Bir de kimi ürünlerde fiyatlar çok uçuk.

Aslında güzelmiş, 21.6 grain ve 200 tane, HN Baracuda ve yerli pelletlere göre değişik bir yeri olabilir alsam.

Bilgilendirmen için çok teşekkür ederim. :)

• Evet abi mesajın üzerime baktım varmış gerçekten, :) kargo beleş diyor, 8 YTL fiyatı kutuda 200 tane diyor ama Silah Dünyası sakat bir yer sanırım. :D Oriental dürbün sahtekarlığı vardı bir aralar. :D Bir de kimi ürünlerde fiyatlar çok uçuk.

Aslında güzelmiş, 21.6 grain ve 200 tane, HN Baracuda ve yerli pelletlere göre değişik bir yeri olabilir alsam.

Bilgilendirmen için çok teşekkür ederim. :)

havalı silahların fiyatları çok uçuk ama pelletler uygun bana yakın olduğu için pelletleri oradan alıyorum
    pellet konusunda sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum eğer alıcaksan ilk önce sağlama bağlamak için arayıp öğren ve baştan uyar bence