Dampa Ayağın dürbün ömrüne katkısı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • çok güçlü tüfek(yaylı ve dampalı) ile kaliteli dürbün kullanılabilinirse dürbünün en fazla ne kadar ömrü olur?

webley patriotum var ve kaliteli bir dürbün istiyorum.. ama dürbünün ömrü az olursa hayal kırıklığına uğrarım. dampa ve gerekli koruyucu önlemleri alacağım.sizce ne kadar ömrü olur?

• kaliteli dürbünden kastım daha sonra pcp için de kullanabileceğim kalitede bir dürbündür..

• airgunrated (havalısilaha uygun) kaliteli bir dürbünü dampa (tek parça değil) ayakla kullanırsanız, hiç bir sıkıntı yaşamazsınız. Amerikada dampa ayaktan haberleri yok, ve örneğin bushnell 4200 serisi dürbünleri tek parça ayakla sürekli kullanıyorlar.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• spring gun rated olması ve 44 mm den fazla mercek çapı seçilmemesi iyi olur kanaatindeyim