"ANKET" Pellet ismine alternatif isim seçmek.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • abi eline sağlık.ne güzel özetlemişsin.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Abiler bu satıcıda bir sorun kalibre malibre neyim hiçbir şey sormadan .177 mi .22 mi .25 mi non toxin mi ucuz mu pahalı mı demeden veriyor çekirdeği
    helal olsun bu satıcıya ;kihhik,

• -500lük .22 FX Pellet istiyorum, 16g, 4 kutu olsun.
    - abi burda mı yiyeceksin? paket mi yaptırayım?

-500lük .22 FX Pellet istiyorum, 16g, 4 kutu olsun.
    - reçetesiz satmıyoruz abi.

;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

saçma'lamayınnn

-

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bu pelletlerin lakerdası da güzel olur mu ya ;lol; ;lol; ;lol;

• Bizim buranın satıcıları öyle adamın tipine bakarlar ve havalı tüfeğinin nasıl saçma attığını anlarlar :) :)

Bide şu var bu fişeklerin içindeki saçmalar küçük olduğu için insanın aklına pelletlere direk saçma demek geliyo yada ben öyle düşünüyorum.. Mermi deyince artislik bişey oluyo ateşli silah gibi sanki :) Ben hala saçmada ısrarcıyım saygılar :) :)

eskisehirteam.png

• Sanmam popüler terim o olur.Ama ne kadar uyulur buna bilmem.

• sayın arkadaşlar bu ankette yazılanları baştan okudum da bir yanlış anlaşılmayı engellemek istedim biz bu forumda kullanılmak üzere bir teknik terim arıyoruz sanırım. dışarıda nasıl isimlendirildiği bizi ilgilendirmez. bu forum içinde bilgi paylaşımı yaparken kullanılmak üzere bir terim arıyoruz dışarısını şu an için unutalım diyorum

• ayyynen öyle kardeşim benim söylemek istediğimde budur zaten forum içinde kullanılmak üzere pelet diymi hadi sizde katılın pelet cilere önde gidiyoruz şu aralar heheheh :thumbup:

Weihrauch hw 97 k 4.5 mm. ;tufey#

• Official Post

Bu pelletlerin lakerdası da güzel olur mu ya ;lol; ;lol; ;lol;

Ne Lakerdası yahu aklıma başka şeyler getiriyorsun, bronşitim, hastayım zaten X(

• Ne Lakerdası yahu aklıma başka şeyler getiriyorsun, bronşitim, hastayım zaten X(

Mustafa Arkadaşım geçmiş olsun:
    Tecrübe ile sabittir: bronşite karşı "Dahili Pansuman" çok iyi geliyor. Beyaz peynir refakatinde olmak şartıy x;.zx;.z la.

S&W 686-6

• tamam işte.iyileştirir adamı. ;şrofls;.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• polat amca ile aynı zamanda aynı şeyleri düşünmüşüz. ;kihhik,

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Geçmiş olsun mustafa abi ton balığı ve yeşil soğanlı sirkeli salatayıda deneyin derim ;kovboys;

-İyi günler abi Pelet var mı?

-Gözlüğünle borun var mı yavrum takım olarak daha ucuz

-Nasıl anlamadım

-Kafanada naylon veriyim mi yavrum hani saçın ıslanmasın diye

-Pardon 5,5 mm pelet bu namluya sürülenler varya abi

-Vay aslanım benim vay koçum sen şimdi bunları al 20 lira versen tamam. Hemen köşede bizim büfeden abi pelet lazım namluya sürecem de selamımı söle sana kutu bi meyveli karşık atsın paşam. Lean nasıl hızlı gençliksiniz sizi gidiler :) ;şrofls;.

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Arkadaşlar forum içerisindeki sorunları aşmak için isim arıyoruz dışarıyı düşünmeyelim daha sonra bu seçtiğimiz çekirdeği dışarıya nasıl kabul ettireceğimizi ayrıca tartışalım
    sonsuz saygılarımla