"ANKET" Pellet ismine alternatif isim seçmek.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • saçma son 2 güne kadar önderliğini koruyordu ancak ne olsuysa o son 2 günde oldu ve pelet kazandı bundan sonra herkesin anlaması için pelet kelimesini bu forumda kullanmaya çaba göstereceğim.
    demokraside çareler tükenmez

• Bana sanki bu işin arkasında AnkaraTeam varmış gibi geliyor :him:s:whistling:;$.,;kihhik,#hims;,;-

AnkaraTeam "saçma"lamaz abi ;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Vay anasını... Bir pelet dedim neler oldu... =)

Ankara Team'in lobisi de mi kuvvetlidir, nedir? ;kihhik,

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Konuyu şimdi gördüm, okurken çok eğlendim...

Bence "zımbırtı", "dalgametre" ya da "vırıkcırık" gibi daha espritüel bir isim de olabilirdi... ;kihhik,

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• 5 senelik bir konu 8o ama son mesajlara baktımda halen bi karar verilememiş ;)

http://www.airgunturk.com/inde…ollOverview&pollID=30

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen valibey ().

• ben sanırım ''Palet '' demiştim . :D

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Foruma üye olmadan önce silahçıdan hep havalı tüfek saçması diye istedim bu şeyi bakalım pelet diyecekmiyim bundan sonra :)

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• tavuklara verilen bir yem çeşidinin adı da pellettir. Düzgün bir şekilde kesilen eşit büyüklükte seri üretilen mamüllere verilen genel isimdir. Yıllardır buna palet derim. Pellet ismi itici gelmiştir. Av bayimizde öyle der halen .

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Hocam eski üyesiniz. Anlamadığım mesajlarınıza numara vermiş (7 iki defa verilmiş) 50'ye tamamlamışsınız. Bir kaç saat içinde değişik konular da hortlatarak 46 mesaj yazmışsınız (yanlış anlamayın günlük mesaj sınırı yok).Bir ürün mü satacaksınız pazarda?

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#