TEŞEKKÜRLER HATSAN

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar yaklaşık 8 ay önce aldığım hatsan mod 140 ws model tüfeğimle çeşitli sorunlar yaşadım. sağolsunlar hatsana gönderdim ve aynı modelin yenisiyle değiştiler. sonra tüfekle aynı problemleri yaşamaya başladım. uzun süre tüfekten soğudum. hatta bu meraktan. açtım hatsana telefon ve durumu belirttim. ya böyle bişe yok madem ığdırdan arıyorsunuz ve bu kadar sorun yaşadınız tüfeğinizi ücretsiz olarak torpedo 155 ile değiştirelim önemli olan müşterimiz mağdur olmasın dediler.
    şimdi tüfek elimde geldi ve çok harika bişey.

teşekkürler hatsan. tüfeğim için saydığım her kuruş sana helal olsun. başarılarının devamını dilerim ;keyf;;tese;kkur

• Bu kadar arıza yaşamanıza ve bu hobiden soğuyacak hale neden olduğu için Hatsan ı bende tebrik ediyorum. Yola aynı kalitede başka ürünle devam etmenizde güzel. Başka marka alternatifleri de olsaydı da paramızı geri isteyebilseydik keşke.

• teşekkür ederim arkadaşlar. her ne olursa olsun yerli bir firma olduğu için gözümde hatsanın yeri birbaşka bırakın giden bi heves olsun. benim gönlümü gayet tatmin edici bir şekilde aldı hatsan. Allah razı olsun. ben eminim hatsan daha da gelişecek ve gayet kalite yönünden üstün ürünler verecek bize. bi 3-4 sene kadar önce havalı silah konusunda böyle atılımları yoktu hatsanın belkide bu kadar ciddiye almıyorlardı. şimdi müşterisini dinleyip hatalarını kapatmayı deniyor. belki % 100 hatasız olamıyor ama uğraşıyorya o yeter. yaşasın yerli sanayimiz. eminim hatsan bizi gelecekte pek çok kez gururlandıracaktır. Allah yolunu açık etsin hatsan ;tese;kkur

saygılarım sunarım
    Eray

• bende ürünlerinin arkasında olanları desteklerim.

tek şartla: aynı hatayı tekrarlamamak.

not: bu silahları az bir vakit-para harcayarak düzeltmeyerek. Milli serveti heder etmektedirler.

açıklama: yaşattıkları cansıkıntıları-garantiden harcadıkları paralar-değiştirdikleri tüfekler/parçalar, nakliye/kargo paraları gibi paralar Milli Servet'tir ve inatçılıkları nedeniyle heder olmaktadır. Üstelik bir ticarethanenin ilk düşünmesi gereken kendi karlılıklarınıda düşürmektedir, isimlerinin değerini de.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• teşekkür ederim arkadaşlar. her ne olursa olsun yerli bir firma olduğu için gözümde hatsanın yeri birbaşka bırakın giden bi heves olsun. benim gönlümü gayet tatmin edici bir şekilde aldı hatsan. Allah razı olsun. ben eminim hatsan daha da gelişecek ve gayet kalite yönünden üstün ürünler verecek bize. bi 3-4 sene kadar önce havalı silah konusunda böyle atılımları yoktu hatsanın belkide bu kadar ciddiye almıyorlardı. şimdi müşterisini dinleyip hatalarını kapatmayı deniyor. belki % 100 hatasız olamıyor ama uğraşıyorya o yeter. yaşasın yerli sanayimiz. eminim hatsan bizi gelecekte pek çok kez gururlandıracaktır. Allah yolunu açık etsin hatsan ;tese;kkur

saygılarım sunarım
    Eray

sevgili eray arkadaşım inşallah senin dediğin gibi olur

• .Sizler yabancı tüfek alarak paranızı gavura verirken iyi tabiki x(; Benim gözümde hatsan gamo gibi firmalardan kat kat iyidir çünkü paramı Türke veriyorum...

• Kaşınan bir konu açıldı yine :D
    Arcatera kardeşim Hatsan logosu bu tutumunla sana Avatar olarak çok yakışır :)
    Gavur kelimesi de 70 inde birine belki yakışır belki yakışmaz.

• hatsan bir türk firması elbetteki desteklenmeli ama bir ürün üretilmeden önce ar-ge çalışması yapılmalı,üretilen prototipler uzun süre denenmeli sağlamlıkları denendikten sonra piyasaya sürülmeli.ben piyasaya süreyim şikayet edenleri değiştiririm , arada gidenler kar kalır düşüncesi çok yanlış.hatsan gibi uzun zamandan beri havalı silah üreten büyük bir firmanın tüfeklerinde hala bukadar çok sorun yaşanmasını hatsanın çoktan çözmüş olması gerekiyordu.

bursateam.png

• paranın gözü kör olsun param olsa ben de hatsan almazdım

• Bendede aynı sorun oldu arkadaşlar hatta silahlarını kabul bile etmediler karşı ödemeli gönderdim diye geri geldi ne garip bişey değil mi? Ama gelişiyor gibi kim istemez ki bir türk malı dünyada satılsın X]#+,

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Official Post

Bendede aynı sorun oldu arkadaşlar hatta silahlarını kabul bile etmediler karşı ödemeli gönderdim diye geri geldi ne garip bişey değil mi? Ama gelişiyor gibi kim istemez ki bir türk malı dünyada satılsın X]#+,

Zaten 8 - 10 ülkede satılıyor ve o ülkelerdeki airgun forumlarında da tartışılıyor ve hepsinde de ortak kanı Türklerin çinden bile kötü mal ürettiği yönünde ve artık son zamanlarda ölçüyü kaçırıp tüm Türk insanına yansıtıp Türkiyede kaliteli havalı silah üretilemez diyorlar,

Teşekkürler Hatsan bizi yurt dışında çok iyi temsil ediyorsun.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Alıntı

Arcatera

.Sizler yabancı tüfek alarak paranızı gavura verirken iyi tabiki x(; Benim gözümde hatsan gamo gibi firmalardan kat kat iyidir çünkü paramı Türke veriyorum...

Genç arkadaşım, dünyada hem üretim şekli çok basit, hem de çok çok istikrarlı ve sorunsuz, hem de çok çok çok ucuz havalılar üretilebiliyorken (imzama bakınız) birilerinin yeni keşifler peşinde koşması hem iyidir, hem de kötüdür. iyi olan kısmı bizim olmasıdır, ve gelişimdir. kötü olan kısmı ise benim gönülsüz denek olmamdır. bana göre bitmiş bir ürünü almak başkadır, deneme aşamasında olması gereken gelişimi belli bir seviyeye gelmemiş, yeteri kadar test edilmemiş bir ürünü almak başkadır.
    bir firmayla eğer servis konusunda sorun yaşamıyorsanız firmaya güvenimiz iyidir, o firmadan aldığın silahı birde servise göndermek zorunda kalmamak ise mükemmeldir . bir silahı da tavsiye ederken "..XX çok iyidir" dersin. İkinci cümlene de "Ama" ile kurmak zorunda kalmazsın.

FİLİNTALAR GRUBU
    Gamo CFX 4.5 (MS "Yatagun" yay tutucu ve tetik) + Square 4x32
    Crosman 2100b
    Hatsan mod.20
    Crosman 2240, rjmachine long breech, Williams notched blade sight,
    Crosman 2240, rjmachine riser breech, free floating 24" barrel, Crosman Custom Shoulder Stock
    Atak Arms Zoraki HP-01 000075
    Crosman 2240-50 PCP, breech Jim Giles,14" barrel

• +10000000 ;d; ;d; ;d;

• Şu da unutulmamalı ki bu gibi değişim-onarım-yenileme gibi işlemlerin maliyeti şu veya bu şekilde gene biz tüketicilere yansımaktadır. Ama bizler farkında değiliz. Bunlar için bizlerden ücret talep edilmediği vakit mutlu oluyoruz ancak sözkonusu malı alırken zaten bunların bedeli içinde gizli.
    Bugünün dünyasında hiçbir şey bedelsiz değildir ve olamaz... Sadece bize öyle gözükür.

S&W 686-6

• Ben hatsanın ne olduğunu burada duyup öğrenenlerdenim. Yaşayarak öğrenmedim ve kendimi çok şanslı hissettim. Bu hobiyi sevdikçe yabancı forumlarıda okudum. Ve şuna eminim az olan paramıza göz dikiliyor. Ama bu iki taraflı.Hatsan dandik malı ucuza satıyor , ithalatçıda ucuz malı pahalı satıyor. Birde devletin vergisi var ya Ohhhh. Bir laf vardır Aynı ... laciverti hepsi benim için.Olan tüketicini cebindeki paraya oluyor. Dikkat edin garibanın değil hepimizin diyorum. Çünkü 200 liralık dürbünlere arkadaşlar 500 lira vermek zorunda kalıyor. Yazık X(;hirr;

• Ben hatsanın ne olduğunu burada duyup öğrenenlerdenim. Yaşayarak öğrenmedim ve kendimi çok şanslı hissettim. Bu hobiyi sevdikçe yabancı forumlarıda okudum. Ve şuna eminim az olan paramıza göz dikiliyor. Ama bu iki taraflı.Hatsan dandik malı ucuza satıyor , ithalatçıda ucuz malı pahalı satıyor. Birde devletin vergisi var ya Ohhhh. Bir laf vardır Aynı ... laciverti hepsi benim için.Olan tüketicini cebindeki paraya oluyor. Dikkat edin garibanın değil hepimizin diyorum. Çünkü 200 liralık dürbünlere arkadaşlar 500 lira vermek zorunda kalıyor. Yazık X(;hirr;

;d;

• Kaşınan bir konu açıldı yine :D
    Arcatera kardeşim Hatsan logosu bu tutumunla sana Avatar olarak çok yakışır :)
    Gavur kelimesi de 70 inde birine belki yakışır belki yakışmaz.

Gavur kelimesinin anlamı türk olmayan yabancı demektir ;rofl.; Hatsan diğer torun,kral,ince memet gibi firmalar ile karşılaştırılınca açık ara önde hem ihraç da yapıyor :D yoksa bu ülkede 1000 liralık yabancı tüfeklere para verecek insan sayısı epey az..Ucuz olsa bile bir şekilde pahalanıyor ithal tüfekler.

• Gâvur, Türkçede Müslüman olmayan kişileri belirtmek için kullanılan bir addır. Osmanlı Devleti döneminde Farsça gebr sözcüğünden Türkçeye girmiş ve bu dönemde Hıristiyanları özellikle de Yunanları nitelemek için kullanılmıştır.

1856 yılında Osmanlı Devleti içinde ilan edilen ve Osmanlı Devleti bünyesinde yaşayan, hangi dinden olursa olsun herkesin birbiriyle eşit haklara sahip olmasını öngören Islahat Fermanı ile birlikte, Gâvur sözcüğünün de içinde bulunduğu pek çok küçük düşürücü kelime yasaklanmıştır.

Sözcük Farsçadan ilk alındığında aşağılama ve hor gösteren bir anlam içermekteyken toplum arasında hızla yayılmış ve Arapça kâfir sözcüğü ile eşanlamlı olarak kullanılmaya başlanmış, hakaret güden anlamını büyük oranda korumuştur.

Gâvur sözcüğü Türkçe üzerinden Balkanlardaki pek çok toplumun da diline girmiştir. Bu sözcüğe Bulgarcada Gyaur, Rumencede Ghiaur, Sırpçada ve Hırvatçada Kaurin, Arnavutçada ise Kaurr denmiştir.

Kısacası dışlayıcı,ezici ve küçük düşürücü bir kelime.Ayrımcılıkta diyebiliriz ve bugüne kadar hep kötü amaçlı kullanıldığını gördüm. :(

AA S410 XTRA.22 ;tufey#
    CROSSMAN 2100
    ZORAKİ HP-01 ;tese;kkur