+ MarmaraTeam Gebze Denizli Köyü Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • benimde gelmem için bi engel kalmadı
    buluşmayı planlıyormusunuz izmit real alışverişmerkezi nin yakınında oturuyorum buluşma olursa nasıl gelebilirim

korfezteam.png

• Selamlar.
    Bende geliyorum buluşmaya biraz gecte olsa cvp yazabildim.Gerçi Mahmut(MADMAX) abi yazmışt ama geliyor diye yazıyım dedim yinede...
    Malumunuz Üniversiteye hazırlanan bir öğrenciyim evimde bilgisayar olmadığından internete girmekte zorluk çekiyorum cvp vermekte gecikirsem affola g;$i
    İnşallah güzel bir gün olacak...İlk katılımım nasıl başlarsa öyle gider...
    Yarın görüşmek üzere kendinize iyi bakın :thumbdown:

Pachenko&Hannibal57

x(;;keyfs; Baykuşu Ç.Ova'da Avlarlar, Kanadını Kanadına Bağlarlar!!! ;keyfs;x(;
    ;keyf; ;tacli#:love: GALATASARAY :love:;tacli#;keyf;

• Çok güzel bir buluşma gerçekleşti bugün. Master Akif Abi -Madmax Mahmut- Akıncı37 Hüseyin Abi-Hannibal57 Cihat-Hasanfuat ve ben buluştuk. Hava ne kadar kötü olsada hobimize yakışan ;kihhik, Hüseyin abinin aracı , ve Akif Abinin meşhur mekanı ;şrofls;. yağmurdan korunmamıza yetti. Mangal sefamızı da yaptık. Resimleri Hüseyin abi atar. Bende bir iki resim ekleyeyim dedim.
    Madmax in gün boyunca süren Tüfek Sıfırlama çalışmaları ;avci;;,;-
    [Resim Engellendi: http://s6b.directupload.net/images/090307/temp/okkli7hz.jpg]
    Hüseyin abinin aracı neden hobimize yakışıyor bu resim anlatır sanırım.
    [Resim Engellendi: http://s7b.directupload.net/images/090307/temp/469fjtrl.jpg]
    Pompa işini HasanFuat kardeşimiz üstlendi. Hatsan pompaya antremanlı olunca Hill ona vız geldi valla. ;d;
    [Resim Engellendi: http://s6b.directupload.net/images/090307/temp/rwqnq7yj.jpg]
    Akıncı37 Hüseyin abinin evanixinden bahsetmeden geçemeyeceğim. Sesi olsun gücü olsun süperdi. Kol kalınlığındaki bir kuru ağaca yaptığı atışlar yavaş yavaş ağacı kesmeye başladı. Sonra bir baktık 60 bara inmiş. Bu haliyle bile hala ağaçtan parçalar koparıyordu. :!: Ayrıca Akif abi sağolsun ilk defa Fx kullandım.Hafiflik ve tetik düşürmek için gereken güç çok şaşırtıcı. Hep bahsediyordunuz ama böyle olacağını hiç düşünmemiştim.Katılan herkese çok çok teşekkürler.Son zamanlarda geçirdiğim en güzel günlerden biriydi. Havalar düzeldikçe daha iyi buluşmalar çıkarırız artık biz.

• günün özeti 2 saat dürbün ayarlamak ve mangalla uğraşmak benim için hepsi bu kadar...
    bir daha ki sefere dürbünü evde ayarlayıp geleceğim. bu gün hiç şişe kıramadım.

• mahmut nerdeyse gün boyu form dasın günü dürbün ayarlamakla mı geçirdin :him:s;kihhik, kısa mesafe 5 dakikayı geçmez bende ;şrofls;.

güzel buluşma olmuş anlaşılan :rolleyes: o yerde yatan mod125 mi sol tarafda :him:s kimse yüzüne bakmamış garibimim ;(

• O yerde yatan mod 125 benim. Evanixin vuramadığı en uzak mesafedeki tabelayı dürbünsüz vuran (hemde 4 kez) bir silah o. ;şrofls;. Ben ona iyi bakarım bakma yerde olduğuna , dikkatlice koydum onu. Hüseyin abi duymasın. ;kihhik, Saygılar.

• Official Post

Ellerde ne Mod125 ler varmş beh ;d;

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• mahmut nerdeyse gün boyu form dasın günü dürbün ayarlamakla mı geçirdin :him:s;kihhik, kısa mesafe 5 dakikayı geçmez bende ;şrofls;.

güzel buluşma olmuş anlaşılan :rolleyes: o yerde yatan mod125 mi sol tarafda :him:s kimse yüzüne bakmamış garibimim ;(

dürbün ayakları dandikdi. 5 metrede 30 cm sola çekiyordu klikler yetmiyordu sonra ayakları ters yaptım öndekini arkaya aldım bu sefer de 30 cm sağa çekiyordu klilkler yetmiyordu sonra ben de bıraktım şimdi evde kaliteli ayaklar var onlarla ayarladım dürbünde sorun yok

• buluşmada emeği gecen herkeze teşekkküre ederim
    unutmadan bizden önce içip te şişelire bi poşete toplayan kimse şişe bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı onada bi teşekkür etmek lazım :)

korfezteam.png

• Çok güzel bir gündü gerçekten...Çok güzel sohbet ve atış ortamı vardı yanlız hava yağmurlu olunca iş sapa sardı ama yinede güzeldi...M.Akif abinin T12 si ile adeta şişe patlatmaca oynadık ne kadar süper bir alet çok hoşuma gitti...Bende Walther Falcon'umla yaklaşık 70 mt'şişe kırdım vardı okadar dimi :P Bir gerçekten çok korktum ve arkamı döndüğümde Evanix'i gördüm o ses neydi öyle :him:s Emeği geçen herkese teşekkürler...Bu arada dampa bayağı işe yarıyor bir daha ki buluşmada daha iyi işler çıkarcak inş...Görüşmek üzere... :thumbdown:

Pachenko&Hannibal57

x(;;keyfs; Baykuşu Ç.Ova'da Avlarlar, Kanadını Kanadına Bağlarlar!!! ;keyfs;x(;
    ;keyf; ;tacli#:love: GALATASARAY :love:;tacli#;keyf;

• tebrikler,
    buluşmalar sıklaştıkça muhabbet ve dostluklarda artıyor.

nerde fotolar?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hüseyin abi sendeki fotoları bekliyoruz. Bendekileri yükledim ama yağmurdan atış yapacağız diye çok fotoğraf çekmemişiz.

• hayricim 1 tane resim var oda barakada mangal yaparken.şansımıza hava yağmurlu ve rüzgarlıydı atış anlamında bişey anlamadık ama mangal keyfi güzeldi.en kısa zamanda bir buluşma daha düzenleyelim.

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.