Hatsan at44 tekli nasıl

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tekli pcp pek keyifli olmaz değilmi ? 10luları almaya çalış bence.

• fakat sizin bütçenize göre şu anda sadece tekli at 44 uygun bence genede yaylı almaktansa tekli pcp almak iyidir.hem pcp zevkini yaşamış olursunuz.hayırlısı olsun

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• fakat sizin bütçenize göre şu anda sadece tekli at 44 uygun bence genede yaylı almaktansa tekli pcp almak iyidir.hem pcp zevkini yaşamış olursunuz.hayırlısı olsun

Dertleri zevk edindim
    Bende neşe ne arar
    Elem dolu gönlümden
    Gitmiyor hatıralar

Maziden kalan her iz
    Beni içten yaralar
    Elem dolu gönlümden
    Gitmiyor hatıralar

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

bu şarkı konuyu iyi özetleyecektir.

• mahmut pcp zevkini(derdini) aldın ya konuşursun artık acılar insanı olgunlaştırırmış

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Official Post

mahmut pcp zevkini(derdini) aldın ya konuşursun artık acılar insanı olgunlaştırırmış

Fakat görüyorumki sende olgunlaşmışın ;d;g;$i

• at 44 teklı tavsiye ederim istanbulda olsaydın poligona ugra demo yap derdim ama antalyadasın
    yeni cıkanların namluları fena degil isabetlilik oranları birde iyi bir inceleme yaparsan tup leri modlanarak atışlar stabil hale getiriliyormuş.