Yaza Hizli Başladım FX T12 Aldım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yaza giremeye hazirlandıgımız bu günlerde kendime bir iyilik ederek FxT12 aldim bu yaz benim için çok eğlenceli geçecek gibi geliyor;şrofls;. Bu silahi almamiza olanak sağlayan yatagun ekibi ve mustafa beye teşekkür ederim. Bir sonraki müsabakada marmara team yanliz bırakmıcagimıda belirtmek isterim :thumbup:

Henüz deneme firsatim olmadi havalar malum istanbulda bozuk kısmetse haftaya kulanmaya başlıyacağım, evde bir deneme atışı yapmak istedim hedef olarak duvarda gözükmeyen bir nokta belirledim atış sonunda 3cm çapında krater acildi;şrofls;. Fx pelletler kubbe başli olmasa duvarida delebilir o derece güç potansiyeli var.Yakinda videolarda eklerim herkeze isabetli atışlar.

• hayırlı olsun, güle güle kullanın.

T12 çok hafif ve isabetli bir silah, bolt sistemide çok düzgün çalışıyor.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• darısı tüm pcp isteyenlerin başına allah kazasız belasız atışlar nasip etsin

• Teseşkür ederim arkadaşlar. Birşey dikkatim çekti onu sormak istiyorumda namlu serbest oldugu için esneyebilir pozisyonda yanliz esneme mesafesi uygulanan güce göre beni biraz şaşırti moderatör daha önce kulanmadim ağirliğı nedir bilmiyorum taktiginiz zaman namlu yu 1mm kadar ağağı basabilir sanirim ? kısaca moderatörlü ve moderetörsüs vurus noktamiz değişiyormu ?

• değişir g;$i namlu tutucu kullanabilirsiniz.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hayırlı olsun.. İsabetli atışlar dilerim..

Maverick Model 88

Beretta Special 16 GA

Beretta S56

• hayırlı olsun çok hoş tüfektir hem de hafiftir atışları da çok stabildir
    güle güle kullanın

• İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.Güzel bir seçim yapmışsınız.Namlu tutucu şart diyenlerdenim.Okadar para verdikten sonra,üç kuruşluk bir parça yüzünden (Az parada değil aslında ama..) üzülmek istemessiniz eminim.O namlu elbette sağa sola çarpacaktır eninde sonunda.Moderatörde eklemek istiyorsanız,bu aparatı takın derim.Tekrar hayırlı olsun.

Fx ordusu oluşuyor farkındamısınız? 8o

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Hayırlı olsun.İyi bir seçim.

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• Hayırlı Olsun.
    Bu arada namludaki 1 mm değişme 100 metrede hedefi nasıl etkiler ?
    Bence çok.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Yeni silahınız hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın. Gerçekten sınıfında 1 numara diyebilirim...

ankarateam.png[color=#0000ff]

• Hayırlı olsun güle güle kullanın ;d;

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Hayırlı olsun iyi gunlerde kullanırsın umarım benimde en cok sahip olmak istedigim tufek performans hakıında sık sık rahatsız edebilirim seni :)

T12 istiyoruz bakalım...

bursateam.png

• Hayırlı olsun yaz için güzel bir seçim yapmışsınız.....

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50