tatar yayı (arbalet) meraklılarına..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yeniceri arkadas selamlar !

o aleti sana tavsiye etmem.Neden dersen : Cin malidir ve isabetli degildir , eger vaktin ve imkanin varasa amerikan markalari var cok cok daha kalitelidirler.Bir zamanlar ilgilenip Almanyada dükkaninda inceleyip sorusturdum ve cok tehlikeli (yakin mesafede öldürücü) oldugu icin almadim..

selamlar

Bizim CAKIRCALIMIZ , ATCALI KEL MEHMET EFEMIZ ve KAMALI ZEYBEGIMIZ varken ,neyleyim ben elin WAFFEN SS ini .....

• isabetsizlik konusunda bişey diyemem ama bizim havalı silahlarımızda yakın mesafede öldürücü.

Hatsan mod 95 SAS + hillman 3-12x42 mm mildot +Optima 1*40 Red Dot +Hatsan Bipod+kılıf
    Huğlu süper poze
    çakı,kama,pala vs....

korfezteam.png

• zaten size tavsiye etmemesinin nedeni isabetsiz olması.yakın mesafede öldürücü olması kendi almama nedeni.size tavsiye etmeme nedeni değil.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• evt reddotta mildotta takılıyor ama biraz araştırdım yasaklanma durumu varmış galiba...

Hatsan mod 95 SAS + hillman 3-12x42 mm mildot +Optima 1*40 Red Dot +Hatsan Bipod+kılıf
    Huğlu süper poze
    çakı,kama,pala vs....

korfezteam.png

• bayagı pahalı ben de getırmeye calısıyorum suan ve kesın fıyat olmamakla beraber 120 TL yi gecmez maz 120 TL olur benım satıs fıyatım haftaya bellı olur satıs fıyatı ve gelıp gelmeyecegı zaten

• biraz araştırdım yasaklanma durumu varmış galiba...

Evet biraz araştırmışsın.. Yasaklanma durumu yok zaten yasak...

Akkar Apache Bronze 12ga 47 cm slug semi-auto
    Yıldız SPZ ME 12 ga superpoze
    Huğlu 12 ga. 7+1 semi auto + Tasko 1x40 RedDot
    Torun 20 ga. superpoze
    Artemis 36 ga. superpoze
    MKE 12 ga. çifte (Kırıkkale Efsanesi)
    Beretta 16 ga. tekkırma
    Optima 550 Magnum airgun + Optima 3-9x32

• Yeniceri arkadas bayagi pahali ama profesyonel...bir bak
    http://www.arrowinapple.de/armbrust/sixpointgtflexpackage/

google ye crosbow yada armbrust yaz neler var gör , ama yasaksa getirtmen zor olabilir..

atalarimiz demisler: pahalidir vardir bir hikmeti(nimeti) ,ucuzdur vardir bir illeti..

selamlar :huh: ;kffx;

Bizim CAKIRCALIMIZ , ATCALI KEL MEHMET EFEMIZ ve KAMALI ZEYBEGIMIZ varken ,neyleyim ben elin WAFFEN SS ini .....