GAMO ROCKET

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar,gamo nun ürettiği,ucunda çelik bilye olan pelleti kullanan arkadaşlar varmı?varsa hangi silahla neler yapabiliyor bu pellet,bilgilendirirseniz sevinirim,saygılarairgunturk.png

• arkadaşlar,gamo nun ürettiği,ucunda çelik bilye olan pelleti kullanan arkadaşlar varmı?varsa hangi silahla neler yapabiliyor bu pellet,bilgilendirirseniz sevinirim,saygılarairgunturk.png

hemen herkez kullanmıştır, mod460 4.5mm de kullanacaksın sanırım? isabet ettirirseniz diğer pelletlerin yaptığından biraz daha sert bir darbe vuruyor hedefe. kurşuna göre sert bir maddenin hedefe uyguladığı noktasal gücün farkından kaynaklanan bir durum.

her aklınıza gelen soru için konu açmadan önce forumu araştırıp okursanız iyi olur.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• hocam yanlışım varsa özür diliyorum,özellikle bu pellet le ilgili bir yazıya rastlamadığım ve merak ettiğim için böyle bir konu açma ihtiyacı duydum,saygılar

• Ben kullandım, ilk başlarda çok isabetliydi ama dürbün ve fx, rws, diana gibi peletler işe karışınca pabucu dama atıldı. delici güçleri tabii ki daha fazla ama öyle uçuk farklar da yok arada aslında.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• hocam yanlışım varsa özür diliyorum,özellikle bu pellet le ilgili bir yazıya rastlamadığım ve merak ettiğim için böyle bir konu açma ihtiyacı duydum,saygılar

estağfurullah,
    ancak bir pelletin esamesi geçmiyorsa pek matah bişey değil demektir. ayrıca bende 2 yıl önce bu işlere başladığımda 1 kutu alıp 4.5mm hw97k da kullandım. isabetliliği iyi değildi, ancak metal bir kapı aynasına diğer pelletler hiç birşey yapmazken, rocket ile vurunca yamultmuştu.

yine Gamo Raptor hafif olması nedeniyle yüksek süratlere ulaşsada 10-15metreden sonra isabetlilik beklemeyin. ondanda 1 kutu almış ancak pek kullanmamıştım. bu arada nickimde oradan geliyor, bunlar yeni çıkmıştı o zamanlar, bende ilk başlayan herkeste olduğu gibi pellet hızına takılmış ve Raptor'un sonuna bir x ekleyerek bu nicki almıştım :)

.

ankarateam.png

• sayenizde merağımı giderdim,artık o pellet le ilgili ? işareti kalmadı aklımda,teşekkürler

• sayenizde merağımı giderdim,artık o pellet le ilgili ? işareti kalmadı aklımda,teşekkürler

bu arada #birtday£

.

ankarateam.png

• teşekkürler hocam,sevdiklerimizle birlikte nice güzel yıllara inşallahlove.png

• bende ilk başlayan herkeste olduğu gibi pellet hızına takılmış

Ben 2000 li yıların başında ilk tüfeğimi aldım ve sizler kadar atış yapamasamda hala devam ediyorum Ama hala pelet hızındayım yani hız ve güç düşkünüyüm bir silahda ilk aradığım özelliklerden biridir hız ve güç tabiiki isabette,bu pelet sayesindede olabilir silah sayesindede. ;kihhik,