Bu Promagnum Orjinalmi.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Üstad maalesef sabah onuda denedim,ışık tamam yeterli geliyor ama yakın çekim alınca görüntü flu olduğundan yine istediğim gibi olmuyor.Hatta normal çekimleriminde sağ tarafında flu oluşuyor.Bende anlamadım nedendir.Ama şu bir gerçekki sizin çektiklerinize bayılıyorum.Süper oluyorlar.

Alet işler el övünür ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Spancy arkadas , senin makron daha iyiymis, foto güzel cikmis..

blackboy sende sakin kamerani atma , onunda baska iyi yönleri vardir(tipki havalilar gibi güc ile isabetlilik catismasi gibi).istersen paint programiyla biraz büyüt (windows), belki faydasi olur....

iyi aksamlar

Bizim CAKIRCALIMIZ , ATCALI KEL MEHMET EFEMIZ ve KAMALI ZEYBEGIMIZ varken ,neyleyim ben elin WAFFEN SS ini .....

• Dostlar bu arada alakasız ama fotoğraf mak.isteyen varsa bende canon EOS 40 D var.Geçen yıl Amerika' dan getirttım ve 1 kere 50 adet foto çektim.İsteyen olursa yarı parasına verebılırım.Yenısı sanırım 2.5 mılyar cıvarında.Belkı dahaq da pahalı.Body ve objektıfıyle.Saygılar.(Ucuz vermemın sebebı de garantı kagıdı olmnayısı fakat dusmedıkce ,ıslanmadıkca da bısey olmaz bunlara.)

• Ters objektif tekniği ile de çok güzel makrolar çekebilirsiniz. Manikananızın ojektifinin önüne varsa başka bir objektifi ters çevirip tutarak fotoğraf çekerseniz 15cm'den altına odaklanamayan bir makineyle 2-3mm'den makro çekimler yapablirsiniz.

Benim tel.inde makrosu çok süper..tabi sony teknolojisi başka bişeye benzemez ;şrofls;. ;şrofls;. w810i

HATSAN Mod.95 SAS .177 + Tasko 3-9x32

• Dostlar bu arada alakasız ama fotoğraf mak.isteyen varsa bende canon EOS 40 D var.Geçen yıl Amerika' dan getirttım ve 1 kere 50 adet foto çektim.İsteyen olursa yarı parasına verebılırım.Yenısı sanırım 2.5 mılyar cıvarında.Belkı dahaq da pahalı.Body ve objektıfıyle.Saygılar.(Ucuz vermemın sebebı de garantı kagıdı olmnayısı fakat dusmedıkce ,ıslanmadıkca da bısey olmaz bunlara.)

Ö.m kontrol eder misiniz...

• galiba bu pelletleri yurtdışında bi sitede bulmuştum :him:s

;tufey# Hatsan AT44WX10 Premium Combo 22. cal OPTİMA(3*12-44)

;tufey# mod 95 sas 177. cal ZOS (3*9-42) ve muhtelifler.

• Arkadaşlar Eblemisin dediği gibi yapıp makinenin merceğinin önüne başka bir mercek koyarak bu çekimleri yaptım ,umarım bu sefer başarabilmişimdir. ;şrofls;.

airgunturk.com/attachment/3588/

airgunturk.com/attachment/3589/

airgunturk.com/attachment/3590/

Yalnız, geçen hafta pelet kutusuna giren toprak nedeniyle peletlerde kirlenme var,temizleyemedim.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN