Havalı Silahlarla Uzun mesafe Atışları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • degerli bilgiler ve veriler için teşekkürler hocam. 50 mt ye Dürbünü sifirlayip sizin gibi kademe kademe artırmayı düşünüyorum . tavsiyeleriniz icin teşekkürler .

yaylı tufegı 50 metrede sıfırlamak çok zor.

• acemi vede hobide yeni oldugum için cahilligime verin. sifirlama kaç mt de idealdir. 30 mt de sıfırlama yaparsak bu kaç mt ye kadar sapma yapmaz. yani 20 yada 30 mt de sifirladigimiz silah ile 50 mt ye de sorunsuz atış yapabilir miyiz. daha ileri mesafeler için mildot kullanacagiz sanırım .

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

• hocam 10 metreyi önerirler genelde sıfırlama için. zaten dürbün dotluysa onu düştüğe yere göre hesap ederek atıyorsunuz ileri mesafeye

• Ben mod 85 ile sıfırlamayı 30m de yapmıştım. Diğerlerini de sanırım o civarlarda yaptım emin değilim.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#