diana 54 ü andırıyor.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar sanırım bu tüfek alman malı ama baska bir bilgim yok tek bildigim inanılmaz güzel bayıldım vallahi. keske yatagun getirse bunu.http://s10.directupload.net/images/090320/v5sopac9.jpg

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• simdi koydum geldi sanırım.

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Official Post

Bu silah Mod54 ün kendisi, Modifiye firması olan Kueng in modifiyesi, altta verdiğim linki inceleyin.

http://www.blueline-studios.co…airguns.com/showroom.html

• evet mustafa bey ben daha önce burada incelemistim ama lınkını unutmustum. ama Allah var yukarıda bu plastık kundaklı çok güzel. bunun gelme sansı varmı türkiyeye yada lınkını verdiginiz yerdekı diger silahların. ilginiz için tesekkür ederim.

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Satılık değil özel üretim.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Official Post

Zannetmiyorum çok zor, adam sıfır silahı satın alıyor, emek verip modluyor vs... sanırım sorsak fiyatını 2.000 Euro isteyecektir, ayrıca getirtmekte ayrı bir sıkıntı, Güzel olan bunlara bakarak cesaretlenip, sizin bir Diana alıp bu modlamaya kalkışmanız olurdu, Örneğin ben yaptım, Benim Mod54 ü A dan Z ye neredeyse yeniden ürettim, 1,5 yıldır uğraşıyorum, sadece kundak modifiyesi kaldı, daha doğrusu silahta yaptığım radikal değişiklikler sonucu orijinal kundağı artık olmuyor.

• acıklamanız için tesekkürler. sizin diananızı görsek resim gösterseniz bizlere bizde fikir sahibi olsak olmazmı acaba mustafa bey.merak ettim dogrusu a dan z ye yeniledim deyince.

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Official Post

acıklamanız için tesekkürler. sizin diananızı görsek resim gösterseniz bizlere bizde fikir sahibi olsak olmazmı acaba mustafa bey.merak ettim dogrusu a dan z ye yeniledim deyince.

Henüz kundağı olmadığı için pek anlaşılır olmayacaktır, kabini olmayan otomobil şasisi gibi görünür ;kihhik,

• ;tacli# haklısınız insallah bitince yayınlayıp paylasırsınız iyiaksamlar.

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Zannetmiyorum çok zor, adam sıfır silahı satın alıyor, emek verip modluyor vs... sanırım sorsak fiyatını 2.000 Euro isteyecektir, ayrıca getirtmekte ayrı bir sıkıntı, Güzel olan bunlara bakarak cesaretlenip, sizin bir Diana alıp bu modlamaya kalkışmanız olurdu, Örneğin ben yaptım, Benim Mod54 ü A dan Z ye neredeyse yeniden ürettim, 1,5 yıldır uğraşıyorum, sadece kundak modifiyesi kaldı, daha doğrusu silahta yaptığım radikal değişiklikler sonucu orijinal kundağı artık olmuyor.

+1 çok haklısın mustafa abi ama herkesin elinde yeterli alet edavat yok yeterli tecrübesi yok. Modifikasyonda muhtemel bir hata geri dönüşü olmayan zararlara yol açabilir nihayetinde bu işin ekonomilk kısmını düşünfüğümüzde cesaretimiz gerçekten çok sert bir şekilde kırılıyor

• Böyle modlu çalışmaları görünce, elden çıkarır mıyım diye düşündüğüm mod54 'üme yine bağlanıyorum, ağır falan ama çok başka bir havası var Airking'in..

FX GLADIATOR .22 cal. + Hawke Varmint II 6-24X44 AO
    Webley Raider 10'lu modified + CenterOptic 3-9X50 Mildot

• acaba 350 magnuma böle bir modifiye nasıl olur..hele böyle parlak yüzeylere bayılıyorum