1.nesil webley patriod

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • üstadlarım arkadaşlarım slm.geçmiş günlerde bi hata yapıp 1.nesil webley patriod tüfeğimin mekanizması çok kirli olduğundan wd40 koruyucu sıkmıştım buda tüfekte önce dizelleme sonra tetik mekanizmasında sekman attırma ve son olarak emniyet tertibatının 10 mm altındakı pim yuvasında bollaşma olup gövdeden ayrılmaya neden olmuştu!fotolarını formda yayınlamıştım,fakat hala atış performansı mükemmelin üstünde!size sorum bi arkadaşımda 1.nesil webley var satıyo tüfek biraz hasarlı fakat mekanizması çok iyi en azından emniyet tertibatına bağlı olayn pim yuvasında bollaşma yok :) onu satın alıp gövdesini benim patriod a taksam eski gövde ve mekanizmasını çıkarsam?buna gerek olurmu?şimdiden vericeğiniz cvplar için tşk eder isabetli atışlar dilerim saygılar

Hw 97k

• Her iki tüfek 1. nesil ise denenebilir.Maliyet göze alınıyorsa tabiiki.
    Neden olmasın.