YURT DIŞINDAN ALIŞVERİŞ YAPABİLECEĞİMİZ ADRESLER

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selamlar arkadaşlar yurt dışından dürbün almak istiyorum önerebileceğiniz bir site varmı acaba sorunsuz olarak yollayan birde 300$ civarı almak istediğim dürbünün fiyatı gümrükte bir sorun olurmu acaba fiyatı 100$ geçen alışverişlerin gübrüğe tabi olduğunu duymuştum bu konuda bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa memnun olurum

diana mod 460 magnum 22. barska 6x24x42

crosman pumpmaster 1077 tasco 3x9x50

walter cp 88
    steyr hunting 5
    walter lever action

• selamlar arkadaşlar yurt dışından dürbün almak istiyorum önerebileceğiniz bir site varmı acaba sorunsuz olarak yollayan birde 300$ civarı almak istediğim dürbünün fiyatı gümrükte bir sorun olurmu acaba fiyatı 100$ geçen alışverişlerin gübrüğe tabi olduğunu duymuştum bu konuda bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa memnun olurum

300 dolarlık bir ürün gürmükte her türlü takılır. extra para ödersin yani. Alacağın şirket göndereceği ürüne Teleskop yazip ürün fiyatını 80 euronun altında gösterirse hiç bir sıkıntı olmaz.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• takılabilir ama bunu çok sorun etmeyin , biraz zaman alır ama dürbünü mutlaka alırsınız. Ramazan bayramı öncesi sipariş ettiğiim dürbünü , araya tatiller falan girdiği için gümrükten 2 haftada alabildim. Dürbünün değeri 550 $ idi.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• ............... biraz zaman alır ama dürbünü mutlaka alırsınız.

Gerek Hakanbaba gerek Serdar arkadaşlarımı yanlış yönlendirmek veya eleştirmek amacına yönelik değilim: ama bence "mutlaka" kelimesinin bizim gümrükler için pek geçerli olmadığı kanaatindeyim.
    Deneyimlerim de bunu gösterdi: bir dürbünümü menşeine geri göndermek zorunda kaldım, bir tüfek çantamı da bir servet ödeyerek gümrükten çekebildim.
    Bence konu şans işi...
    Selamlarımla.

S&W 686-6

• Evet, kesinlikle gümrüklere ve emniyete güvenmeyin. Örneğin dürbünün paralax ayarını veya mildotunu mesafe ölçer olarak tanımlayıp sakıncalı ürün kategorisine sokabilirler. Bu durumda dürbünün alınması imkansız olur.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• düzeltmeler için teşekkür ederim Polat abi, Aslında benim söylediklerim Ankara için geçerli, Burada emniyette görüştüğüm yetkililer gece görüş ve mesafe ölçme özelliği bulunmayan hiç bir ürün için menfi cevap yazmadıklarını belirtti. Emniyet problem çıkartmadığı sürece gümrüklerdede yasal vergi ve harçlarını ödedikten sonra sıkıntı yaşanacağını düşünmüyorum. Benim aldığım dürbünün kargo dahil fiyatı 589 $ idi. Yaklaşık 200 $ ekstra masraf ederek dürbünümü gümrükten aldım.

AA S410 5,5

• ben de yurtdışından dürbün almıştım. paketin üzerinde 3 tane kişinin imzası vardı. biri şef biri müdür biri firma yetkilisi. paketi de açmışlardı. hatta dürbün kutusunun üzerinde de geyik resimleri falan vardı. bence de şans işi bu.

• amerika çalışan bir arkdaşım var ona aldırıp bana kargoyla yollatsam bir sorun çıkarmı gümrükte veya sorun çıkmaması için pakete ne yazmamız gerekir ?

walter cp 88
    steyr hunting 5
    walter lever action

• amerika çalışan bir arkdaşım var ona aldırıp bana kargoyla yollatsam bir sorun çıkarmı gümrükte veya sorun çıkmaması için pakete ne yazmamız gerekir ?

pakete teleskop yazsin. Ayrıca Gift ibaresi kullansın. gümrüğe takılmaz.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• bence hediye veya spor malzemesi yazdırsın, daha rahat gelir diye düşünüyorum. Önümüzde bayram var bayrama denk gelirse gümrük incelemesi daha az olabilir ;tacli#

AA S410 5,5

• şansımı böyle deneyeyim ben ozaman biraz daha artar şansım ;d;

walter cp 88
    steyr hunting 5
    walter lever action

Gene olumsuz yazmak zorundayım ama bildiğim kadarı ile Amerika'dan dışarı dürbün çıkarmak yasak. Normal ihracatı yapılmayan bir maddenin özel olarak yurt dışı edilmesi bir kontrol durumunda arkadaşınızın ABD gümrüğünde tatsızlıklara maruz kalmasına yol açabilir. Ayrıca kargo şirketi de ürünü kontrol edip farklılık durumunda reddedebilir.
    Buraya girişte ise sorun olmayacağını tahmin ediyorum.

S&W 686-6

• Gene olumsuz yazmak zorundayım ama bildiğim kadarı ile Amerika'dan dışarı dürbün çıkarmak yasak. Normal ihracatı yapılmayan bir maddenin özel olarak yurt dışı edilmesi bir kontrol durumunda arkadaşınızın ABD gümrüğünde tatsızlıklara maruz kalmasına yol açabilir. Ayrıca kargo şirketi de ürünü kontrol edip farklılık durumunda reddedebilir.
    Buraya girişte ise sorun olmayacağını tahmin ediyorum.

Abi benim dürbünü amerikadan arkadas cantasında getirdi üstelik kutusunda dürbünün resmi vardı herhangir bir sorunla karşilaşmamış. Ama dediğin gibi ise artık şansa kalmış demektir.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• eğer riskliyse arkadaşımıda uğraştırmak istemem orada yataguna acaba yakın zamanda bu dürbünlerden gelecekmi forumda bir ara bu modellerden geleceğini okumuştum rahat ve güvenilir şekilde bildiğimiz yerden almak en mantıklısı aslında

walter cp 88
    steyr hunting 5
    walter lever action

• Polat abi düzeltme içi tekrar teşekkürler ama ben dürbünü amerikadan aldıım , siteden amerikadan dürbün alan başka arkadaşlarda var ;tacli#

AA S410 5,5

• mesafe ölçer in gümrüğe takılma olasılığımı var ;(;#^+. bu bir şaka mı dostlar :him:s

gitti gitti gitti ;#^+.

• Merhaba arkadaşlar konuda yurt dışından havalı silah getirilemeyeceği yazılmış.Peki binlerce ateşli silah ör: Franchi...Benelli...Remington...vs köylere kadar getiriliyor da neden havalı silah gelmiyor?Gelirse nasıl bir yol izlememiz gerekir? Üzerine Gift...gibi şeyler mi yazdıralım?

Örneğin ben amazon.com'dan bir adet havlı silah almak istiyorum.Dediğiniz gibiyse benim havalı işi yattı.....Fiyatı da 519 $...

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Merhaba arkadaşlar konuda yurt dışından havalı silah getirilemeyeceği yazılmış.Peki binlerce ateşli silah ör: Franchi...Benelli...Remington...vs köylere kadar getiriliyor da neden havalı silah gelmiyor?Gelirse nasıl bir yol izlememiz gerekir? Üzerine Gift...gibi şeyler mi yazdıralım?

Örneğin ben amazon.com'dan bir adet havlı silah almak istiyorum.Dediğiniz gibiyse benim havalı işi yattı.....Fiyatı da 519 $...

örnek verdiğiniz silahlar ülkemize distribütörü kanalıyla getirilip bayileri aracılığıyla satılmaktadır. Yurtdışından internetten sipariş veripte getirilmiyorlar.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Alakanız için teşekkür ederim.Distrübütör olarak Franchi için Sarsılmaz var ; fakat diğerlerinin durumunu bilmiyoum.Diana ve Gamo'nun distribütörü kimdir?Bilgilendirirseniz uygun olur...

Saygılar...

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.