SCUBA TÜP ALIRKEN DİKKAT

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Cevaplarınız için teşekkürler. O zaman bir süre daha bekleyip. Alan ve kullanan arkadaslardan yorum bekleyeceğiz.

Hatsan Nova Star Long 5.5

Turkbull 5.5

Hawke 8-32x56

Discovery 8-32x56

Barska G-2 6-24x50

:);c;

• Güzel anlatım için teşekkür ederim, Bendeki tüpün test tarihi bitti sayılır, Anadolu yakasında test ve dolum yapan firma varmıdır.

• Official Post

Arkadaşlar normal av marketlerde 2bin üzeri drager tüpler var dün araştırdım birazda uys iş güvenliği diye bi site var 1600 küsür sıfır olarak fiyatı var aynı mıdır bunlar hercules Bullyi tam doldurabilir mi bilgisi olan yardımcı olabilir mi linki bırakıyorum.

https://www.uysisguvenligi.com…lt-300-bar-celik-silindir

300bar test degil kullanim basinci olan drager fabre vs herhangi bir markayı tercih edebilirsiniz isiniz görür ikinci el almak isterseniz forumda biraz arastirin yada almak icin ilan açın

• 300bar test degil kullanim basinci olan drager fabre vs herhangi bir markayı tercih edebilirsiniz isiniz görür ikinci el almak isterseniz forumda biraz arastirin yada almak icin ilan açın

Vazgeçtim bu siteden almaya zaten 1600 ken dün 1900 küsür olmuş fiyatı ikinci ele geldiğimizde ise tüfek tüp veya dürbünde sıfırla aralarında 200-300 oynatıyolar en iyisi sıfırını almak daha iyi en düşüncem cevabınız için teşekkür ederim.

• Official Post

Vazgeçtim bu siteden almaya zaten 1600 ken dün 1900 küsür olmuş fiyatı ikinci ele geldiğimizde ise tüfek tüp veya dürbünde sıfırla aralarında 200-300 oynatıyolar en iyisi sıfırını almak daha iyi en düşüncem cevabınız için teşekkür ederim.

Hayırlısı olsun birkac marka var belki onlarin arasinda secim yapabilirsiniz illa drager olmasi gerekmiyor vana uygun olduğu surece sıkıntı yaşamazsınız.

• Hayırlısı olsun birkac marka var belki onlarin arasinda secim yapabilirsiniz illa drager olmasi gerekmiyor vana uygun olduğu surece sıkıntı yaşamazsınız.

Pek bi bilgim olmadığı için drager markada yoğunlaşmıştım ama tavsiyeniz varsa onları da araştırmak isterim.

• merhaba bende 2.el 600 tl ile 700 tl arasi mevcut telefon numaram 05548298530

• Tüplerde filtre çok önemli Çelik tüplerde oluşabilecek pas tüfeklerin regülatör ve iç aksamında sıkıntılara yol açıyor.

:thumbup: WEIHRAUCH HW 77

:thumbup: Element helix 4-16x44 ffp apr-2d Optik

:thumbup: Sportsmatch DM70 Dampa

• Bende MSA No Life carbon fibre 6.8 litre tup var, 2017 de almistim, hic bakim falanda yaptirmadim, oyle kullaniyorum.

Şakaya gelmez, en az ciddi yaralanma ve en kötü ölümle sonuçlanan durumlara yol açar. Lütfen ihmal etmeyin çok doğru değil. :(

:thumbup: WEIHRAUCH HW 77

:thumbup: Element helix 4-16x44 ffp apr-2d Optik

:thumbup: Sportsmatch DM70 Dampa