hatsan at44 te sorun

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar at44 s10 sahıbıyım 2 aydır kullanıyorum gectığımız cumartesı bıraz atış yapayım dedım 200 bara kadar pompaladım başladım atmaya bır sure attım 150 bara düştü başladı atmamaya atıyorda sacmanın gıdışını gozumle goruyorum hedefe gıdıyor sacma hedeften gerı gelıyor zaten cıkan seste pıs dıye bırşey acaba tüpmü bozuldu başka bırşeymı

Evanix Blizzard
    Air arms s410 extra fac .22cal bolt action__NikkoStirling-(8.32x60)

• Tahminimce sarı parçanın pellet yüklediği oringler, düşmüş o kısma bir bakın saçmayı iten sarı parçanın girdiği yere yaslanıyor yaslandığı kısımda bir oring olması lazım yoksa sorun burda.

• cevabın için saol serkan tüpü boşaltmadan acamam dımı dediğin yeri

Evanix Blizzard

• Tüpü boşaltmaya gerek yok hocam aslında tam olarak kurma kolunu geri çekiyorsunuz pelleti iten bir sarı parça var kurma kolunu çekince namluya pelet süren işte o parçanın oturduğu yerde oring olması lazım tahminimce oring düştü sorun bu olması lazım ,oringi yatagundan temin edebilirsiniz takamam diyorsanız hatsana yollayin bakımını filanda yapar gönderirler.

• saol serkan bugun servıse gonderdım hem arızayı gıderecekler ve cevız kundak ve dıpçık takmalarını ıstedım acaba lw namluda takarlarmı ıstersem

Evanix Blizzard

• Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana , fazladan getirmilerse ücret karşılığı takmaları lazım arayıp sormanız en iyisi . :thumbup:

• elbette fıyatı ne tutarsa verıcem

Evanix Blizzard