Sanırım Yatagundaki FX fotoğrafı ile benim FX aynı değil :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Dün dikkatimi çekti, http://www.yatagun.com.tr/deta…ladiator%20DA=&ID=111 linkteki FX Gladyatörün namlusu ön tüpünün bittiği yerden itibaren 22-25 cm kadar daha uzun. Bendeki FX Gladyatör ise ön tüpün bittiği noktadan sonra en fazla 10 cm daha devam ediyor (uzun) Buna göre, Ya resimdeki Gladyo'nun namlusu uzun, Ya benimki kısa, yada beni yanıltan resimdeki silahın tüpünün bizimkilerden kısa olması. ?(

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• teknik özelliklerden ;ölçüm yapıp karşılştır.namlu boyu v.s.

fx revo.

Sumatra 500 .25
    Recluse .357
    mk-390 paladin

• Official Post

Arkadaşlar fotoğraflar sizi yanıltır çünkü biz o fotoğrafları internet ortamında bulduğumuz herhangi fotoğraflardan, FX in orijinal web sitesine bakarsanız tüm FX lerin maksimum namlu boyunun 500mm olduğunu görürsünüz, Gladiatorde önde 140cc lik tüp vardır, belki yanlışlıkla Hasan ın silahının ön tüpü 140cc yerine T12 nin 180cc tüpü takılmış olabilir eğer böyle ise Hasan çok şanslı demektir ama böyle bir şey olacağına ihtimal vermiyorum.

Hasan ön tüp uzunluğunu ölçüp buraya yazarmısın.

• Abi, Tüpün boyu, dibindeki sarı kısımdan sonra tam 34 cm.

Namlu ise pellet yükleme ağzından itibren ucuna kadar tam 50 cm.

Ön tüpün bittiği noktadan itibaren namlu ucuna kadar olan mesafe de tam 10 cm.

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Az önce FX'in kendi sitesinden baktım. FX-Gladyatör benimki ile aynı. Yatagun'un sitesindeki resim nereden alınmış ise ordaki Gladyatörün namlusu kesilikle daha uzun. sanırım 60 cm. bir namlu var o resimdeki silahta...

• Official Post

Hiç dikkat etmemiştim Hasan, Haklısın YataGundaki fotıoğraftaki namlu sonradan takılmış 600 mm lik sanırım, birazdan değiştiririm onu. :)

Değiştirdim, dikkatli gözlemin için teşekkürler :)

• 600mm namlusu olan shrouded namlulu gladiator.

FX Gladiator sitesini incelerseniz özelliklerin en altında "additions: shrouded barrel adds 100mm on total length" yazıyor.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png