Mod95 Sas aldım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar sonunda kararımı verdim. bugün şanslı oldğumu düşünerek hatsan mod 95 sas yanında 3-9x44 optima dürbün + spormatch dampa + 1x40 red dot sipariş ettim . Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. gönül isterdiki bi fx t12 sahibi olalım ama şimdilik imkanlarımız b una elverdi.... tavsiye veya önerilerinizi bekliyorum...

;atlise; ;atlise; ;atlise; şimdilik bi tüfeğim yok , kılıçla idare ediyorum ;atlise; ;atlise; ;atlise;

• hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın inşaalah

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın inşaalah

çok teşekkür ederim....

;atlise; ;atlise; ;atlise; şimdilik bi tüfeğim yok , kılıçla idare ediyorum ;atlise; ;atlise; ;atlise;

• Hayırlı olsun.İnşallah bir sorun çıkarmaz ve Rahatlıkla kullanırsın.Bu arada güzel bir sistem toplamışsın..

HATSAN Mod.95 SAS .177 + Tasko 3-9x32

• hayırlı olsun..
    Hatsan yaylılar içinde iyi seçim yapmışsınız..ama pcp isteyeceksiniz emin olun:)

FX T12 Gamo 6-24X50 Dürbün

karadenizteam.png

• Hayırlı olsun güle güle kullanın. :thumbup: :thumbup:

• Hayırlı olsun.İnşallah bir sorun çıkarmaz ve Rahatlıkla kullanırsın.Bu arada güzel bir sistem toplamışsın..

sağol teşekkür ederim. sorun çıkarmayacağını düşünüyorum çünkü bugün kendimi şanslı hissediyorum.

• hayırlı olsun..
    Hatsan yaylılar içinde iyi seçim yapmışsınız..ama pcp isteyeceksiniz emin olun:)

sağolun. pcp zaten istiyordum ama bütçem elvermiyordu. şimdiki hedefim fx t12

• hayırlı olsun, güle güle kullanın.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Güle güle kullanın.Kazasız belasız isabetli atışlar dilerim.

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• hayırlı olsun güle güle kullanın ;tacli#

reddot u mod95 için mi aldınız :him:s ben denedim zaptedemedim sizi bilmem ;kihhik,

• Güle güle kullanın hatsan yaylılarının arasında hem hesaplı hemde isabetli bi model mod 95 de kece problemi yaşayan arkadaşlar oldu öncelik benim tabi ^^ onun dışında sorun cıkarmadı gamo serisi pelletlerle 50 mt gayet isabetli ama keşke red dot almasaydınız genelde ateşli silahlarda işe yarıyo ben dampasız 1000 gecik atış yapdım dürbün hala sağlam benimde hayalimde fx var birgün gercek olucak ama şimdilik hatsanla sarsılmazla nefsimi körlüyorum benim temennim inşala seninde keçe fabrika montaj sırasında hasar görmemişdir yoksa tüfeginde % 30 % 40 gibi bir güç kaybı olur vede işin kötüsü farketmende zor olur 20 mt mesafeden 5 kg ayçiçek tenekelerini rahat önlü arkalı delmesi lazım yoksa sende tüfegi söküp takmaya başlarsın ^^ neyse kardeş isabetli atışlar 50 mt gurupmanları bekliyoruz ...

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Güle güle kullanın hatsan yaylılarının arasında hem hesaplı hemde isabetli bi model mod 95 de kece problemi yaşayan arkadaşlar oldu öncelik benim tabi ^^ onun dışında sorun cıkarmadı gamo serisi pelletlerle 50 mt gayet isabetli ama keşke red dot almasaydınız genelde ateşli silahlarda işe yarıyo ben dampasız 1000 gecik atış yapdım dürbün hala sağlam benimde hayalimde fx var birgün gercek olucak ama şimdilik hatsanla sarsılmazla nefsimi körlüyorum benim temennim inşala seninde keçe fabrika montaj sırasında hasar görmemişdir yoksa tüfeginde % 30 % 40 gibi bir güç kaybı olur vede işin kötüsü farketmende zor olur 20 mt mesafeden 5 kg ayçiçek tenekelerini rahat önlü arkalı delmesi lazım yoksa sende tüfegi söküp takmaya başlarsın ^^ neyse kardeş isabetli atışlar 50 mt gurupmanları bekliyoruz ...

çok sağol...red dot mecburen aldık yanında hediye verdiler.. sizde umarım en kısa zamanda bi fx sahibi olursunuz...

• Hayırlı olsun güle güle kullanın. Hatsan yaylılarının en iyisi g;$i

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• ARKADAŞIM HAYIRLI OLSUN TÜFEĞİN

KAZASIZ BELASIZ KULLANMAN DİLEĞİYLE.BENDEDE VAR

AYNI TÜFEK AYNI DAMPA AYNI DÜRBÜN KULLANINCA ÇOK MEMNUN KALACAKSIN GÜLE GÜLE KULLAN.

• arkadaşım hayırlı olsun isabetli atışlar dilerim

Hw 97k

• Öncelikle hayırlı olsun..izlenimlerinizi de paylaşırsanız tüfek seçim aşamasındaki arkadaşlara faydalı olur diye düşünüyorum,saygılar sunuyorum..

Sİz süt içerken ,biz rakıdan balığın hesabını soruyorduk.Kırmızı rujlu kadınlar turnusol kağıdını turuncuya boyarken yüzümüz kızarıyordu,utanıyorduk

Huğlu çift tetik 12/71 çifte (baba yadigarı)
    huğlu çift tetik 16/76 çifte (dede yadigarı)
    Torun 307 lihgt 12/66 sp (24-32 gr arası çok tatminkar)
    hatsan torpedo 150 (bozuk bir dürbünle paslanmayı beklemekte)
    Hatsan at44 WX10 LW(sonunda)
    zoraki 4.5mm

• Hayırlı olsun.Sizle "TÜFEKDAŞ" olduk.

;duello;

Hatsan MOD 95 SAS * Optima 3-7x20(takmayı beceremedim.)

HAVALI SİLAHLARLA AVLANMAK YASAKTIR!!!

AKHİSAR/MANİSA/TURKIYE