Gamo Hunter 440 aldım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba, aranıza yeni katıldım. Yaklaşık 1 ay kadar önce Gamo CFX Royal almayı düşünüyordum. Sonrasında forumdan birkaç arkadaşın ısrarlarıyla Diana 31 de karar kılmıştım. Ancak Adana da bu silahı bulamadım. Kimsenin elinde kalmamış. İlkkez havalı silah sahibi olacağım için silaha dokunmadan da internetten almak istemedim. 1 aydır forumun neredeyse tamamını okudum. Dün 19 mayıs tatilinide fırsat bilerek cfx royal almak için İdeal Av ın yolunu tuttum. Ancak orada fikrim değişti ve imzam daki ikiliyi satın alarak bu dünyaya ilk adımımı attım. Yaklaşık 8 metre uzunluğundaki balkonumda 50-60 atış yaptım. Dürbünlü bir tüfekle atış yapmak gerçekten büyük zevkmiş. Fakat tahmin ettiğimden daha çok ses çıkarıyormuş. Normali bumudur bilemiyorum. Dürbünü 6 metrede kendimce sıfırladım. Genelde peletler 2cm içine toplanıyor. Zamanla bu işin inceliklerini, sizler ve deneyimlerim sayesinde öğrenirim. Şimdi szilerden isteyeceğim ilk bilgi; forumda bir kaç konuda rastladığım "altın tetik" le ilgili. Zira dün İdeal av da altın tetikten bahsedince ne olduğunu çıkartamadılar.

• Öncelikle silahınız hayırlı olsun altın tetik çok hassaslaştırıyor bence bu hali daha iyi bu tüfek bana göre gamoların en iyisi isabetlisi güçlüsü isabetli atışlar.

• hayırlı olsun yeni tüfeğiniz güle güle kullanın :D altın tetik hilall av da var sanırım orda görmüştüm

• Altın tetik, CharlieDaTuna'nı tasarladığı ve sattığı bir modifikasyon parçası. İdeal Av'ın ne olduğunu bilmemesi normal. Bu arada CFX yerine Hunter 440 almanız bence isabet olmuş. Hunter 440, CFX ile mekanizma olarak aynı. Tek farkı namludan kurma olması ki aslında bu pelet yüklemede size CFX'e göre kolaylık sağlayacaktır.
    Hayırlı olsun.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Hayırlı olsun.Alın alın Adana kadrosu genişlesin iyice.

• Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin keyifli atışlar

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

bursateam.png
    AT44 WX 10 LW NAMLULU
    Tasco 6-24x50Q
    Zoraki hp-01 Ultra 5,5mm
    Sarsılmaz Concorde Otomatik

Serkan YETİM "AB(+)"

• hayırlı olsun, isabetli atışlar.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• hayırlı olsun çok sağlam bir tüfek güle güle kullanın.

bursateam.png

• hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.8 senedir kullanıyorum hiç bir problem çıkarmadı.

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• İsabetli atışlar diliyorum.Aramıza hoşgeldin

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Tekrar tekrar teşekkürler. İşten eve uçarak geldim. Hava kararmadan balkonda birkaç atış yapayım diye. Ancak balkon kesmiyecek artık. Doğa beni çağırıyor. İlk fırsatta dağa bayıra vurmak lazım bünyeyi. Tüfek içime çok sindi. Allah nazarlardan saklasın sanırım beni uzun süre idare edecek.

• öncelikler hayırlı olsun acaba fiyat ne kadar oldu öğrenebilirmiyim

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• Hayırlı ve uğurlu olsun, güle güle kullanın.

• Hayırlı olsun hocam,Allah kazasız ve belasız kullanmayı nasip etsin...

WEBLEY PATRİOT 1.NESİL .22 (5.5mm)
    CROSSMAN 2100 .177 ( Hava kaçaksız,tam güçte)
    3*9*40 Gamo

• İsabetli atışlar arkadaşım hayırlı olsun tüfegin şekli güzel saglam bi tüfek insanın içine sindimi kullanması dahada keyifli olur ^^

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5