FX T 12 KUNDAK (Mehmet Rıza)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Beğenmediğiniz yerleri Otomobil Macunu ile doldurarak istediğiniz şekli verebilirsiniz... Biz yaylarımızın kabzelerinde öyle yapıyoruz ve son derece başarılı sonuçlar alıyoruz... Kuruduktan sonra güzel ve itinalı bir zımpara çalışması ve astar attıktan sonra boyarsanız benim diyen anlamaz... Ahşap gibi ağır da olmaz...

Sevgiler,

Otomobillerde kullanılan dolgu macununu özgül ağırlığı cevizin 3 katı, bu da ekstra ağırlık getirir,

Ayrıca ağırlık azaltılırken dikkat edilmesi gereken hususlardan biride silahın dengesidir, bu silahta ekstra ucun tüp ve namlu var, bunun üzerine arka dipçik kısmının aşırı hafifletilmesi offhand atışlarda sıkıntı yaratır, bunun için silahın görünmeyen kısımlarında yani mekanizmanın oturduğu yerlerde görünen kısımları muhafaza edip, görünmeyen kısımlarda hafifletmeye gidilebilir.

• Ayrıca ağırlık azaltılırken dikkat edilmesi gereken hususlardan biride silahın dengesidir, bu silahta ekstra ucun tüp ve namlu var, bunun üzerine arka dipçik kısmının aşırı hafifletilmesi offhand atışlarda sıkıntı yaratır, bunun için silahın görünmeyen kısımlarında yani mekanizmanın oturduğu yerlerde görünen kısımları muhafaza edip, görünmeyen kısımlarda hafifletmeye gidilebilir.

Mustafa bey benden önce davranmış. T12'nin dipçiğinin hafifliğinden dolayı ayakta atışlarda ağırlık merkezi çok önde kalıyor. Gladyatörün arkasında da tüp ağırlığı olduğu için çok daha stabil atışlar yapmak mümkün oluyor. Elimde imkan olsa arka tarafı ağırlaştırıp ağırlık merkezini dengelemek isterdim.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• elineze sağlık çok güzel olmuş. Toplam ağırlık nedir?

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Mustafa bey benden önce davranmış. T12'nin dipçiğinin hafifliğinden dolayı ayakta atışlarda ağırlık merkezi çok önde kalıyor. Gladyatörün arkasında da tüp ağırlığı olduğu için çok daha stabil atışlar yapmak mümkün oluyor. Elimde imkan olsa arka tarafı ağırlaştırıp ağırlık merkezini dengelemek isterdim.

Rıfat,Ben bu sorunu hallettim Arkaya kurşun ağırlık döküp vidaladım,hemde dipcik umuza kısa geliyordu onuda uzatmış oldum..Silahın ağırlık merkezinide dengelemiş oldu..Eklediğim plakadan fazla yaptım istersen sanada verebilirim..

[Resim Engellendi: http://s5b.directupload.net/images/090623/temp/kah3bxz9.jpg]

A Takımı Üyesi

• Mustafa abi,Osman Bey in silahını görünce aklıma geldi,sizin pcplere küçük bi bayrak işletseniz hoş olur diyorum hani..

• Official Post

Mustafa abi,Osman Bey in silahını görünce aklıma geldi,sizin pcplere küçük bi bayrak işletseniz hoş olur diyorum hani..

İnşaAllah g;$i

• el tutma yeri harika olmuş

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• Ellerinize sağlık gerçektende güzel bir çalışma olmuş. ;tese;kkur
    Anladığım kadarıyla yeterince bol vaktiniz,çalışmaya müsait yeriniz ve gerekli alet edavatınız da var.
    Bir dahaki çalışmanızıda merakla bekliyoruz.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Özellikle işçilik çok güzel. Arka tarafın boş olması zevk meselesi. Ben beğendim, ama ağırlık merkezinde sorun varsa başka çareler aramak gerekir.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Osman abi işin kolayına kaçmışsın ;şrofls;.

şaka bir yana hayırlı olsun :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Güle güle kullan Osman abi.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Kundağı fotoğraflarda değil, gerçekte görünce çok güzel olduğu anlaşılıyor, ben normalde T kundakları hiç sevmem ancak bunu beğendim, özellikle dipçik tarafı değilde ön tarafı çok hoşuma gitti. Tekrar ellerine sağlık yeni kundak yapımında kolaylıklar Mehmet abi.

• çok güzel olmuş Osman abi. pratik çözümleri hep sevmişimdir.

webley patriot 5.5