AT44 WX10 Silahıma 600 cc tüp ve regülatör ilavesi yapılıyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Osman abi,gerçekten çok güzel olmuş,ustaların ellerine sağlık. ;tese;kkur
    Özellikle stabil atış sayısının çokluğu nedeniyle AT 44 gözüme daha güzel gözükmeye başladı. ^^
    Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. :)

Osman bey,hayırlı olsun.Güle güle kullanın.Emeği geçen ustalarada helal olsun.

Güle güle kullan Osman abi bir ara ıslatırız artık x;.z

Gerçekten çok güzel olmuş. Güle güle kullanın

Osman abi güle güle kullan tüfeği çok beğendim, kundak ve büyük tüp hiç sırıtmamış alet AT44 W(XXL)10 olmuş +;tuftabV#

Osman bey güle güle kullanın, Cumartesi buluşmada ıslatırız artık.

Osman Abi gözün aydın. kazasız belasız iyi günlerde kullan. Gerçekten güzel olmuş, hem de eşşiz.

hay maşallah

Tüm Dostlara Teşkkür ederim.Daha iyileri sizlerin olur inşallah.Bende yapılan temiz ve titiz uygulamayı cok beğendim.Emeği geçen tüm dostlara teşekkür ederim.Silah Ankara Team buluşmalarına katılan tüm Arkadaşlar içindir.istedikleri kadar atış yapmaları serbesttir. ½bay£bay`;

A Takımı Üyesi

• 100 stabil atış çok iyi. silahın görüntüsüde çok güzel olmuş. hayırlı olsun. size kaça patladı bu iş ?

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• 100 stabil atış çok iyi. silahın görüntüsüde çok güzel olmuş. hayırlı olsun. size kaça patladı bu iş ?

Teşekkür ederim..El emeğinin ve Dost işinin fiyatı olmaz.bu çalışma bir örneklemeydi.Ustalarımız seri taleplere cevap verirmi,fiyatını nasıl tesbit ederler bilemem.kendilerine sormak lazım.

A Takımı Üyesi

• ne yalan soyleyım gercekten hıc hos olmamıs hamıle kurbaga gıbı gorunuyo o regulatorde cabuk bozulur kanımca gereksız masraf

yınede mal sızın. sız begendıysenız bısey dıyemem.

saka saka ;rofl.;

okadar cok tebrık mesajı okudumkı konunun basından sonuna boyle bı esprıyle baslayım dedım

umarım yanlıs anlasılmam

gercekten amacına uygun bı modlama olmus hayırlı olsun ve gule gule kullanmanız dılegı ıle darısı basımıza.

STRIKKER WORTEX

• Her fikre ve düşünceye saygımız vardır. ;şrofls;. .zevkler ve renkler tartışılmaz ;d; Teşekkür ederim.Daha iyileri sizlerin olur inşallah.

A Takımı Üyesi

• Tüfek her yönüyle gerçekten çok güzel olmuş. Güle güle kullanın. Bu güzel işi çıkaran sevgili ustalarımız ,seri taleplere cevap verirlerse ve bu uygulamanın fiyatını da mümkün olduğu kadar makul tutarlarsa , epey müşterileri olacak gibime geliyor. g;$i

6-24*50 tasko

• Tüfek her yönüyle gerçekten çok güzel olmuş. Güle güle kullanın. Bu güzel işi çıkaran sevgili ustalarımız ,seri taleplere cevap verirlerse ve bu uygulamanın fiyatını da mümkün olduğu kadar makul tutarlarsa , epey müşterileri olacak gibime geliyor. g;$i

Teşekkür ederim.daha iyileri sizlerin olur inşallah.

A Takımı Üyesi

• Hayırlı olsun abi, güle güle kullan.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Hayırlı olsun Osman abi. ;tacli#

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Tam bir Hatsan royal 600:D

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Dün gerçekleştirdiğimiz buluşmanın sonlarına doğru tüfek 150 bardayken 50 yarddaki 6 cm'lik hedefe 12x büyültme kullanarak FX 16 grain pelletlerle bir gurupman denemesi yaptım... Sonuç aşağıda;

[Resim Engellendi: http://img4.imageshack.us/img4/9379/1008314.jpg]

Hedefteki ortada görünen atış benim değil, altta sağ ve solda iki atış kaçırdım, ortadaki alanda 8 pellet var...

Bence müthiş olmuş silah, tekrar güle güle kullan Osman abi... gerçekten iyi bir iş yapmışlar, tebrikler...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Teşekkür ederim Cem,Daha iyileri senin olsun inşallah..silahın performansı iyi oldu..Krono ölçümlerimde 16 Grain fx pellet ile,minimum-Maximum 830-835 fps aralığında ölçüm yaptım..sorun yok.

A Takımı Üyesi

• Cem senin 2 hatayı atarsak süper olmuş, Osman abi atış yapma şansım olmadığına üzüldüm, ama haftaya inşallah. tekrar güle güle kullan.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Cem senin 2 hatayı atarsak süper olmuş, Osman abi atış yapma şansım olmadığına üzüldüm, ama haftaya inşallah. tekrar güle güle kullan.

Teşekkür ederim Erdem,,Sen erken gitmişin görüşemedik..İnşallah başka zaman istediğin kadar atış yaparsın..

A Takımı Üyesi

• Osman abinin silahı bu hafta yakından inceleme fırsatım oldu. Gerçekten güzel silah olmuş. Bence bazı yerli üretim pcp yapan firmalar bu türden silahları incelemeliler.

Osman abi güle güle eskit...

Teşekkür ederim Mustafa..

A Takımı Üyesi