AT44 WX10 Silahıma 600 cc tüp ve regülatör ilavesi yapılıyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • offff şimdi tam benlik olmuş :!: güle güle kullan Osman abi ;d;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• offff şimdi tam benlik olmuş :!: güle güle kullan Osman abi ;d;

Teşekkür ederim Serdar,,,,,Silah hepimizin ....istediğin kadar alıp oynayabilirsin oyuncağımızla.. g;$i;d;

A Takımı Üyesi

• Çok güzel olmuş Osman abi, emeği geçenlerin eline sağlık.

Sağol Kamuran ,,,,oyuncak hepimizin,,hepbirlikte oynarız artık .. g;$i:P

A Takımı Üyesi

• Merhaba Osman Bey;

bu sitedeki ilk mesajım.Ben havalı silahtan öyle sizler kadar anlamıyorum.Eski milli atcıyım 12 cal. Silahınız çok havalı olmuş :) gerçekten.

bende kendime av sezonu kapalıyken keyif yapabileceğim bir havalı silah almaya karar verdim.alacağım silahta at44. ancak sizinki gibi daha büyük tüp ve regülatörlü olsun isterim.sorum şu dur size bunu nerde yaptırdınız bizede yaparlarmı?

şimdiden teşekkür ederim

S410

• bu arada yivsiz av ve atış silahları hakkında arzu eden olursa özelden yanıtlamaya çalışırım .nede olsa site airgun

S410

• bu arada yivsiz av ve atış silahları hakkında arzu eden olursa özelden yanıtlamaya çalışırım .nede olsa site airgun

Foruma yeni üye oldunuz sanırım...bu başlığa..sadece 2 mesaj yazmışınız..Buluşmalar başlığı altındaki yazıları takip edip,, Ankarada yaptığımız buluşmalara katılırsanız gerekli bilgileri silahları görerek almış olursunuz...Bilgilerinizde Ankarada olduğunuz yazılı.Sizide tanımış oluruz böylece..

A Takımı Üyesi