fx gladyatör bugün elime geçti.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar biraz önce mustafa beylede görüştüm. 200 barda busnell reddotla yaklaşık 90 atış yaptım 140 lara filan geldi.
    namlu ucuna modetör taktım mekanizma sesinden başka hiç bir ses duyulmadı harika bir olay.
    yalnız ufak bir sorunmudur tam anlamadım ama hani airsoft tüfeklere bb tıkanır ikinci atışta cuff diye ses yapar. onun gibi bir ses modetör varken yanlardan elime hava vurmaya başladı
    atıştada düşme var biraz tahminim. ilk 90 atış diana 460 a 5 çeker gayet güçlü. sonradan böyle bir şey oldu güç ayar düğmesinin yakınlarından ve simetriğinden elieme vuran hava aynı zamanda modetör olmasına rağmende ses yapıyor . bu neden kaynaklanmış olabilir acaba ?yardım ederseniz sevinirim. bu arada namlu içi oring sağlam .

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Aklıma pek birşey gelmiyor ama güç ayarını değiştirince bir kaç atış oradan hava çıkması normal, sonra kesiliyor, moderatörünüzü söküp bir kontrol edin içine pellet falan mı çarpmış.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Official Post

Silah ikinciel idi, silahı geri istedim, çünkü tam güçte Gladiatorde güç ayar diskinin olduğu yerden hafif hava üflemesi doğal ama bu silahta orta güçtede üfleme yapıyormuş bu doğal değil.

• bu zamana kadar havalı silah diye kendimize eziyet etmişiz. bu gladyatör gelinceye dek. ilk defa bu kadar zevk aldım. attığınız iniyor. bu para bu silaha verilirmi diyenlere tek cevabım, hayatınızda en büyük hobiniz buysa eğer verin acımayın.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• bu zamana kadar havalı silah diye kendimize eziyet etmişiz. bu gladyatör gelinceye dek. ilk defa bu kadar zevk aldım. attığınız iniyor. bu para bu silaha verilirmi diyenlere tek cevabım, hayatınızda en büyük hobiniz buysa eğer verin acımayın.

tekrar kavuştunuz herhalde ^^ tekrar güle güle kullan .

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• yok abiler ben bu silahı sevmedim . insanda ne heyecan koyuyor nede heves :S
    mübarek isviçre tüfeği bir kere attığını kaçırda ,vurmadık diye hırsla bir daha atalım.ne bu ya!
    attığın herşeyi haşat ediyor. 90 metre alacalı şişe , 50 metre kahverengi şişeler ,ne varsa götürüyor. bu arada kızılay soda şişeside kalmadı hepsi bitti:S
    bu arada katresu a.ş. ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Official Post

isviçre değil isveç ;kihhik,

Güle güle kullan arkadaşım. x;.z