Diana mod 54 air king imi aldım dampa yardımı?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tüfeği ben aldım arkadaşlar,

maşallah deyin nazar değmesin ;c; :rolleyes:

Tüfeği 350 TL e aldım 50 TL de pazarlık oldu yalnız dürbünün dampası yok bana tavsiye tüfek dampası lazım...

Tüfekde bir sorun yok yalnız kundakda çizikler var...

Şu üstadlarımın gözünden kaçırdığı ilan daki mod 54 ;atlise;

[Resim Engellendi: http://s12b.directupload.net/images/090725/qc72tmsx.jpg]

[Resim Engellendi: http://s2.directupload.net/images/090725/9wqsclfk.jpg]

• Hayırlı olsun müthiş bir fiyattan harika bir tüfek almışın doğrusu. Allah nazardan saklasın.
    Bu tüfeği hiç oturup kullanmadım ama nerdeyse tepmesiz olduğunu ve dampa gerektirmediğini biliyorum. Yani normal dürbün ayağı yeterli olabilir.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• tepmesiz oluşu atıcıyı tepmediği anlamına geliyor.dampasız kullanım dürbüne zarar verir.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• hayırlı olsun güle güle kullanın nerdeyse bedava fiyata bi tüfek sahibi oldunuz dampayıda ihmal etmeyin onuda yatagundan alın tekrardan hayırlı olsun kazasız isabetli atışlar dilerim saygılarımla ;d;g;$i:D

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• neeeeee 350 tl ye mi :!: 400 e buldun takımı birde pazarlıkmı ettin :him:s;confused;:him:s neyse bu gün şanslı günündeymişsin hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan ;tacli# bu arada tüfek bayağı temiz gözüküyor ;tacli# dampa ayak kullanmanı öneririm ^^

• hayırlı olsun, bu fiyata süper olmuş .

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• neeeeee 350 tl ye mi :!: 400 e buldun takımı birde pazarlıkmı ettin :him:s ;confused; :him:s

+1

;lol; ;lol; ;lol;

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Mustafa kardeşim,

Hayırlı olsun,çok iyi bir tüfek aldın.

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• Hayırlı olsun güle güle kullan güzel alış veriş olmuş :)

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• neeeeee 350 tl ye mi :!: 400 e buldun takımı birde pazarlıkmı ettin :him:s ;confused; :him:s neyse bu gün şanslı günündeymişsin hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan ;tacli# bu arada tüfek bayağı temiz gözüküyor ;tacli# dampa ayak kullanmanı öneririm ^^

Öyle deme abi yaaa :thumbdown:

Pazarlık derken satan arkadaş çok iyi birisi gerçekden de paraya ihtiyacı varmış..

Dürbünün dampası yokmuş sağolsun onuda düştü fiyattan 350 TL e bıraktı ben çingene pazarlığı yapmadım yani kendi fiyat verdi... ;tacli#

Tüfek evet gayet güzel kundakda az biraz göze hiç batmayan çizik var,onun harici çok temiz... ;tufey#

Resimdeki yerdeki dampa yerinde vida yerlerinde sorun yok dimi?

Ayrıca kesinlikle dampamı önerirsiniz?

Ve dampa alırken buna ne diye alacam ölçüleri falan?

VE

Herkese çok TEŞEKKÜRLER..............

• dürbün kızağında sorun yok,dürbün ayağı yerinde sabit durmadığından sanırım kızak üstüne ve kenarlarına tutkal sürmüşler,benim mod48 in dürbün kızağının da seninkinden farkı yok, dampa ayak almanı öneririm,burdan sıpariş verirsin,dampanın boğaz ölçüsü senin şuan mevcut dürbüne uyar,rahatlıkla alabilirsin,

dampa ayak

http://www.yatagun.com.tr/deta…Yatagun_Dampa=&ID=141

• Hayırlı olsun,güle güle kullan. ;d;
    Gerçekten müthiş bir fiyata almışsın,kıymetini bil. g;$i
    Ayak için %100 dampa al derim. :thumbup:

• Dürbün çapı 25 mm

tüfeke tutma yerinin ölçüsünü nerden ölçeçem neye göre veya...

Dışarıdan alırsam yani mağazadan yada 2. el.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen kibrit ().

• Hayırlı olsun,güle güle kullan. ;d;
    Gerçekten müthiş bir fiyata almışsın,kıymetini bil. g;$i
    Ayak için %100 dampa al derim. :thumbup:

Teşekkür ederim abi sağolun..

Evliyadelik bir tüfeğim oldu...

Şimdi hanş yeni alınan arabanın 4 lastik yürür aksamı değiştirilir ilk bakım yapılır ya

benimde bu tüfekde ilk conta falan neye bakmamm lazım?

Ayrıca dürbün için şuraya yorum yaparsanız sevinirim üstadlar....

BREAKER 3-9x40E dürbün hakkında?

• Ben senin yerinde olsam tüfeği bi de diana servisine gönderirim yayını contasını da sıfırlarım bakımını da yaptırttıktan sonra uzun süre satmamak üzere tepe tepe kullanırım. Dürbününde vasat bir dürbün başlangıç için idare eder. Kendini geliştirdikçe daha iyisine ihtiyaç duyarsın zaten. Hem iyi bir dürbün içinde en az 300 lirayı falan gözden çıkarmak lazım. Bence ilk önce tüfeğinin bir bakımını yaptır.

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Elimden geliyor söküp takmak babamda anlar makinacı sayılır da servisi nerede var..

Nelerin değişmesi gerekiyor ki ilk başta?

Ayrıca yay sağlamsa gerek varmı değişmeye?

Dürbünde o kadar dandikmi gerçekden?

• Hayırlı olsun gule gule kullanın,ilanı daha 2.dakikasında gordum almaya karar verdim ama daha ilanın tamamını okuyamadan kavga anonsu geldi ona geçmek zorunda kaldık,kısmet sanaymış kardeş.Gel de bu kavga edenleri dövme ;kihhik,

inan sen hiç zahmet etme!ben döveyim!!!!

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• Kaç atış yapılmış bilmiyorum ama ortalama bi 5bin 6bin atıştan sonra falan yayı değiştirmekte yarar var. Çünkü yay yumuşamaya başlar ve gücü eskisine oranla düşer. Ben açıkçası içime sinsin diye değiştirirdim. Sıfırlanmış bir halde kullanmak en güzeli ;tacli# tabi bu benim düşüncem. Bunun yanında servis için diana kullanan arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177