Marksman bolts (Tüy)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Bunlar harika,metal kısmı namluya temas etmiyor ama ahşaba sıktığınızda sökemiyorsunuz,oturup kalıyor,altle sökünce de isabetliliği gidiyor,eğildiği için.

• sıktığın yerleri görmek içinse renkli renkli güzel olur #hims

• Official Post

Aslında kaba için harika bir seçim #hims

• mesafesi biraz daha olsaymış :)
    hazır kaçan hırsıza ateş edebilme kanunuda varken
    ;#taban^l

Hatsan Mod 135 0.22 cal
    Crosman 2100
    Tekirdağ Merkez

• Alıntı

emircani
    mesafesi biraz daha olsaymış
    hazır kaçan hırsıza ateş edebilme kanunuda varken

sahiden de öle kanunçıktımı ki

• avcıhoca kanunun çıkmasını sabırsızlıkla bekliyor gibisin.hayırdır kurban listende kaç kişi var. #hims

:love:(Ahh.Bir karar verebilsem !)
    egeteam.png

• Official Post

sahiden de öle kanunçıktımı ki

Evlat hiç gözünün yaşına bakma #hims

EVDE HIRSIZI VURMAK MEŞRU MÜDAFA !!!!!!!!!

• tabi tabi hatta gece yoldan geçeni tehditle al içeri mermi manyağı yap.psikopatlık değilmi anasını satimm. #hims;şrofls;.;rofl.;

egeteam.png

• Official Post

Kerem sen hiç gece uyurken yatak odana kadar girilip pantolonunun ceplerine kadar boşaltıldınmı ? X(

• hayır Mustafa abi başıma böyle birşey gelmedi. ama eminim çok kötü birşey, insan kendi evinde tecavüze uğramış gibi hisseder herhalde.

egeteam.png

• Namlunun yivlerini bozma ihtimali var mı abiler?

Safir T14 Uzun Kundak Ayarlı Dipçik + Tasco 2x8x32

War doesn't determine who is right but who is left...

• Official Post

Namlunun yivlerini bozma ihtimali var mı abiler?

Bak yukarda ne yazmışım öğretmenim :)

Bunlar harika,metal kısmı namluya temas etmiyor ama ahşaba sıktığınızda sökemiyorsunuz,oturup kalıyor,altle sökünce de isabetliliği gidiyor,eğildiği için.

Yani metali namluya değmediği için yiv - set lere bir zarar vermez.

• Hıı kem küm zarar vermez o zaman u½%;

Safir T14 Uzun Kundak Ayarlı Dipçik + Tasco 2x8x32

War doesn't determine who is right but who is left...

• Heveslendim Yaww.

Bugün gidip tüy aradım ama maalesef heryerde 4.5 var.

Yine İnternetten sipariş, Yine uzun bekleyiş. oof of. :wacko:

Zoraki HP01 & Laser Sight
    Hatsan mod.125 Sniper .22 cal.

• Official Post

Aman ha piyasadaki metal olan tüy ler namlu yiv-set leri anında öldürür,sakın ha. :!:

• Mustafa Bey,

Yanlış görmediysem, konu başındaki resimlerdekilerle aynıydı adamların sattıkları tüyler. Diğer bir çeşit daha vardı onlarda, ucumetal, sonrası plastik ve sonu tüy şeklindeydi. Ama zaten dediğim gibi 5.5 mm. hiç yok.

Zoraki HP01 & Laser Sight
    Hatsan mod.125 Sniper .22 cal.

• O tüylerden uzun zaman önce deneme maksadıyla kullanmıştım.Hiç bir işe yaramıyorlar.Menzilleri son derece kısıtlı.Ağaca doğru sıktığımda ağacın içerisinde kaldı ve çıkaramadım.

• ben bu tuylerı 4.5mm co 2 tuplu tabancada kullanıordum etkısı pellet göre cok daha fazla peynır tenekesı falan delıordu 10 metrede isabet e gelınce sapma vardı bıraz.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40