ESKİŞEHİRDE HAVALI TÜFEK POLİGONU AÇILDI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hayırlı olsun. Ankara team olarak belki bir gün gelebiliriz. Kompresör ve tüp var mı PCP ler için

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Bu Eskişehir mükemmel bir şehir. Bir şehir bu kadarmı yaşanası olur. Bence şu an Türkiyenin en güzel şehiri. Ben 93-96 yılları arasında yaşadım Eskişehirde o zamanda güzeldi ama şimdi bambaşka. Çok kıskanıyorum çook. Büyükşehirdeki yaşamın zorluklarını bilenler nedemek istediğimi daha iyi anlayacaktır.

webley patriot 5.5

• Hayırlı olsun. Ankara team olarak belki bir gün gelebiliriz. Kompresör ve tüp var mı PCP ler için

Birde 10.000 - 15.000 şişe... Biz buluşmalarımızda yaklaşık o kadarını infaz ediyoruz da, Köksal sağolsun... ;şrofls;.

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Köksala bir JCB bir de Damperli kamyon alalım, öyle toplamakla olmuyor, kepçeyle dalsın olaya ;kihhik,

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Bu pazar ilk buluşmamız olacak. Diğer havalı tüfek kullanıcılarından istek ve talepleri alıcaz. Herkesin ortak kararlarına göre ihtiyaçlar karşılanacak. Elimizden geldiği kadar son derece mükkemmel bir yer yapıcaz. Bu konuda diğer kullanıcılarında yorumları bizim için çok önemli. Umarım herşey istediğimiz gibi olur. Ve bizde böylelikle ESKİŞEHİR TEAM olarak Türkiyede bir ilke imza atmış oluruz :) Bu arada şişecam ve paşabahçe Eskişehirde Yani şişe açısından hiç bir sıkıntımız yok :) :)

eskisehirteam.png

• Merhaba cahit bey Poligonun adresi : Musaözü piknik alanı Eskişehire 18km. Eskişehirde kime sorarsanız size musaözü piknik alanını tarif ederler. Perşembe günü gelirseniz sizi orda karşılarız. İyi günler.

Hava yağmurlu ve rüzgarlı olduğu için poligona gelemedim. Bi ara yinede gitsem mi diye düşündüm ama piknik havası da değildi zaten. Kimseyi bulamam diye oturup pencereden yağmurda koşanları izledim :P

• Hava yağmurlu ve rüzgarlı olduğu için poligona gelemedim. Bi ara yinede gitsem mi diye düşündüm ama piknik havası da değildi zaten. Kimseyi bulamam diye oturup pencereden yağmurda koşanları izledim :P

Cahit bey Eskişehirin herşeyi bir başka güzeldir yağmuru hatta yağmurda koşanları bile :) İnşallah bir gün sizide aramızda görürüz.

eskisehirteam.png

• Gerçekten çok güzel olmuş.İstanbul'da şehir merkezine uzakta olsa buldukları her boşluğa villa yaptıkları için böyle yerler bize hayal.İzmit'te doğup büyüdüm özellikle yazın hafta sonları giderim Sapanca gölü tarafına, oralarda bile bırakın ateşli silahı, havalı tüfekle bile atış yapılacak yeterli genişlikte yer bulamıyorum.Şehrinizin kıymetini bilin.

FİLİNTALAR GRUBU

• harbiden mekan çok güzel olmuş...elinize emeğinize sağlık....AnkaraTeam olarak bigün gelsek çok güzel olur...Gerçi biz sabah 6 gibi buluşuyoruz o saatte kalkıp eskişehir e gidilirmi bilmem :) bazen 20 dk lık atış alanına gitmeye üşeniyoruz :)

Vursan Stoeger X20 Synthetic + Stoeger 3*9 - 40 dürbün ;tufey#

Nikel Desert Eagle (Kurusıkı) £tabanxalı$

17 aylık Rottweiler.....Asıl tehlikeli olan işte bu...

ankarateam.png

• Eskişehir pcp ile tanışmadı galiba!!!

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Hürriyet gazetesinden alıntıdır :huh:

"AHA (ANkara team haber ajansı) 26 Eylül Cumartesi 2009

Ankara'nın imrahor dağı eteğinde konuşlanan Ankara şişe infaz timi (ŞİT Komandoları)'na bağlı özel eğitimli nişancılar, sabahın erken saatlerinde 5.5mm pelletlerle tatbikat yaptı. Yüksek güçlü pcp tüfeklerinde kullanıldığı tatbikatta, nişancılar hızlı adımlarla ilerledikten sonra yatarak siper alıyor ve ateş ediyor.

Eskişehir sınırında ES ES Team'e yönelik operasyonlar sürerken, Musaözü tepesi eteklerinde konuşlanan birlikler de belirli günlerde 5.5mm patlayan mermi kullanarak tatbikat yapıyor. Eskişehir'e 223 kilometre uzaklıktaki 1.çamlık Ankara Team Tugayı'na bağlı Şişe infaz timi nişancıları sabahın ilk ışıklarından itibaren tam teçhizatlı olarak 1.çamlığa tırmandı. Şişe infaz timi komandoları buradaki insansız bölgede, gerçek bir savaş ortamındaki gibi gruplar halinde koşar adımlarla hedeflere doğru ilerledi. Ardından da aniden yere yatarak siper alan Komandolar silahlarını ard arde ateşledi. 200m grupmanı yapan tim mensuplarına havan topu atışı da yapan Ati komutanın birlikleri'nin Komandoları da destek verdi. Ankara Team'ın rutin tatbikatı yaklaşık 3 saat sürdü. Yaklaşık 300 hobisever Ankaralı'nın katıldığı tatbikat sırasında çevrede güvenlik önlemleri de alındı.

Geçen hafta da, Eskişehir'e 18 km uzaklıktaki Musaözü piknik alanı arazi kesiminde Ankara Team güçlerince yapılan arama ve tarama faaliyeti esnasında,ES ES mensuplarınca kullanılan bir sığınak içinde çay içep muhabbet ederken baskına uğrayan takımın muhtelif yaşam malzemesi ele geçirelerek imha edilmişti."

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• Hahahahahaha...

Murat Allah neşeni bozmasın, bugün çok iyisin... Gece gece güldürdün beni :D

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Allah hepimizin neşesini daim etsin, hepimize sağlık neşe ve sıhhat versin.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• ;tese;kkur abi ankara team yakında bunuda yapar ;şrofls;. ;,;- ;kihhik, #hims ;rofl.; ;lol; ;d; ;d; ^^ :)

[align=center]A.FURKAN TÜKEL