ESKİŞEHİRDE HAVALI TÜFEK POLİGONU AÇILDI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ufuk Arkadaş,
    Poligonun açık adresini (ve hatta eğer mümkün ise Enlem/Boylam koordinatlarını) bir zahmet verebilirsen çok makbule geçecek. Bayramdan sonraki bir hafta sonunda kısmet olursa ben de gelmeyi denerim.

S&W 686-6

• Ufuk Arkadaş,
    Poligonun açık adresini (ve hatta eğer mümkün ise Enlem/Boylam koordinatlarını) bir zahmet verebilirsen çok makbule geçecek. Bayramdan sonraki bir hafta sonunda kısmet olursa ben de gelmeyi denerim.

katılıyorum ;d;

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Ufuk bey Diğer sebepleriniz geçerli olabilir ancak kırmızıyla işaretlediğim yazıya alındım..size özel bir hazırlık yapın diye talebimiz olmadı zaten...bizim her türlü ekpmanımız yanımızda hazırdır..size sadece su ikram etmekten başka iş düşmezdi...Kısmet olursa sizi Ankaraya bekleriz..Sizin haberiniz olmadan Ağırlamak içinde her zahmete katlanırız....amaç mekan ve eşyadan ziyade,sadece sizlerle tanışmak kaynaşmaktı..

A Takımı Üyesi

• Ufuk bey Diğer sebepleriniz geçerli olabilir ancak kırmızıyla işaretlediğim yazıya alındım..size özel bir hazırlık yapın diye talebimiz olmadı zaten...bizim her türlü ekpmanımız yanımızda hazırdır..size sadece su ikram etmekten başka iş düşmezdi...Kısmet olursa sizi Ankaraya bekleriz..Sizin haberiniz olmadan Ağırlamak içinde her zahmete katlanırız....amaç mekan ve eşyadan ziyade,sadece sizlerle tanışmak kaynaşmaktı..

%100000000000000000 katılıyorum... Zaten ben (kendi adıma) bu bahaneden sonra, kırmızı halı serseler bile asla ve kat'a gitmem... Haa, "kimin umrunda" diyecekler elbette olacaktır, ne diyeyim ;kihhik, Ama Ufuk bey Ankara'ya gelecek olursa eğer, layığıyla ağırlamak için üzerime düşen neyse seve seve de yaparım o ayrı...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."