FX Gladyatör almaya değer silah.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • nasıl olmuş? diğer kısımlarada yapılacak.airgunturk.com/attachment/3902/

yaptığın kaplama koyu renk ve sanırım cep telefonuyla çektiğinden pek bişey belli olmuyor fotoğraftan :whistling:

zaten mühim olan senin beğenmen ve silahı çiziklerden koruyup kara şişelerin zor algılamasını sağlamak :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Erdem geçen buluşmadan dönüşte benim honda güzel bir skor aldı :) Şişeler yolda dizilmişler, arabayla aralarına daldım nasıl olsa kaçarlar diye , arkaları dönükmüş kaçamadılar ;şrofls;.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• ;tufey# TUKA arkadaş helal be havalı silah hevesimi ikiye üçe dörte çıkardın fx böyle bir silahsa almanın hayalini şimdiden kuruyorum.böyle bir silahım olsa herhalde bir haftada binlerce atış yapardım...silahın hayırlı olsun kardeş.. :pinch:

• Dün ilk kez denedim geçen hafta aldığım Gladiatörümü.

Bugüne kadar böyle birşey görmedim gerçekten. Orta kademede dahi 100 metrede gayet güzel ve istikrarlı atışlar yapılabiliyor. Bayıldım silaha. Dürbünüğmü tam istediğim gibi ayarlamak uzun sürdü, ama ayarladıktan sonra çok tatmin edici grupmanlar ve atışlar yaptım. Silahıma alıştıkça daha da geliştireceğimi umuyorum. Özellikle istikrarı ve grupmanları beni çok etkiledi.

Dün sekiz saat atış yaptım ilk kez.

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• Dün ilk kez denedim geçen hafta aldığım Gladiatörümü.

Bugüne kadar böyle birşey görmedim gerçekten. Orta kademede dahi 100 metrede gayet güzel ve istikrarlı atışlar yapılabiliyor. Bayıldım silaha. Dürbünüğmü tam istediğim gibi ayarlamak uzun sürdü, ama ayarladıktan sonra çok tatmin edici grupmanlar ve atışlar yaptım. Silahıma alıştıkça daha da geliştireceğimi umuyorum. Özellikle istikrarı ve grupmanları beni çok etkiledi.

Dün sekiz saat atış yaptım ilk kez.

evanix ile fx i karşılaştırdığınızda birbirlerine göre + ve - lerini yani stabilite ,güç, isabet,grupman vs... dile getirirseniz çok sevinirim.

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• evanix ile fx i karşılaştırdığınızda birbirlerine göre + ve - lerini yani stabilite ,güç, isabet,grupman vs... dile getirirseniz çok sevinirim.

Forumları araştırısanız bulmak kolay :thumbup:

• Birde her ikisini kullanmış birinden duysak güzel olurdu aslında.

• denizli bölgesine havalı silah hastalığını hızla bulaşıyor. tabi derken olan bana oluyor ;(
    20 kusur ziyaretcim oldu bu yüzden. potansiyel olarak airgun virüsü beyinlerine hızla nüfuz ediyor .
    adamlar 15 metreden şişe vurmayı maharet sayarken 100 metreyi görünce sanırım glad leyla durumuna diğerleride mecnun oldular ;şrofls;. şimdilik 100 e alışın diğer haftaya 150 devam ederiz :)

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png