crosman 1077 geldı fakat banamı bıraz gucsuz geldı ??

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar bugun ıtıbarıyle crosman 1077 kullanmaya basladım yanlız guc konusu pek hosuma gıtmedı gıbı sormak ıstedıgım bendemı bı sorun var yoksa genelde boylemı mesela 1mt mesafeden sıkı preslenmıs 2cm kalınlıktakı suntaya attım pellet pası kadar bı yara actı ve gerı sektı normalmıdır ama attıgım malzeme bıraz kalıtelı. bırde arka plan musaıt renklerde olunca 20 30mt mesafeye attıgım paletlerı gıderken gorebılıyorum bu sılahı kullanan arkadaslar bı yorum yazarsa sevınırım

STRIKKER WORTEX

• Normaldir. O tüfekten fazla bir güç beklememek lazım. CO2 tabanca neyse o da o, belki biraz daha fazlası. Evde hedef atışı yapmak için eğlenceli bir oyuncak.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• bırde arka plan musaıt renklerde olunca 20 30mt mesafeye attıgım paletlerı gıderken gorebılıyorum bu sılahı kullanan arkadaslar bı yorum yazarsa sevınırım

Pelletleri görmen normaldir,aynı mesafelerde hedefin arkası gökyüzü ise fx silah ile atılan pellet bile görünüyor ^^

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• oyuncak derken sankı bıraz assagılama sezdım ben sızın tufegınıze oyuncak veya baska bısey demıyorum sadece gucu odur desenızde acıklayıcı olurdu kanımca. neyse sıze gercek tufegınızle hayırlı atıslar

STRIKKER WORTEX

• Pelletleri görmen normaldir,aynı mesafelerde hedefin arkası gökyüzü ise fx silah ile atılan pellet bile görünüyor ^^

evet arkadasım bundan once at44 kullandım guneslı havalarda bazen durbunden gorebılıyodum pelletlerı. fakat bundakı durum bayagı bı ıcler acısı u½%; bıraz modlamayla ugrasıcam heralde. kazasız atıslar

STRIKKER WORTEX

• oyuncak derken sankı bıraz assagılama sezdım ben sızın tufegınıze oyuncak veya baska bısey demıyorum sadece gucu odur desenızde acıklayıcı olurdu kanımca. neyse sıze gercek tufegınızle hayırlı atıslar

Fazlaca alınganlık göstermişsiniz, katiyen öyle bir amacım yoktu. Aynı tüfekten ben de kullandım, ne kadar güçsüz ve aynı zamanda ne kadar eğlenceli olduğunu bildiğim için öyle dedim yoksa amacım silahınızı aşağılamak veya sizi kırmak değildi.

AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

ankarateam.png

AB RH (-)

• ozaman konuyu hemen kapatalım hatsanın konu baslıkları gıbı sunmesın bırbırımızı kırmayalım

ben sızı yanlıs anladım kabul edıyorum bıraz tıtız bı gunumdeyım

eglencelı kısmınada gercekten katılıyorum

saygılar sevgıler

STRIKKER WORTEX

• ;d;;d;:thumbup::thumbup:

ankarateam.png

AB RH (-)