tam otomatik tabancalarda namlu soğutma sistemi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Proje konumu değiştirdim, ilgi alanım olan biyolojiden aldım. gıda boyalarının bitkiler üzerindeki etkisinin araştırılması.
    Okuldaki öğretmenim de teorik olarak güzel proje ama uygulaması çok zor demişti.

• Proje konumu değiştirdim, ilgi alanım olan biyolojiden aldım. gıda boyalarının bitkiler üzerindeki etkisinin araştırılması.
    Okuldaki öğretmenim de teorik olarak güzel proje ama uygulaması çok zor demişti.

Akıllıca... ;d;

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

Hah şimdi oldu işte. ;tese;kkur
    Çalışmalarında kolaylıklar dilerim. :)

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Teşekkürler
    aklınıza takılan biyoloji ile ilgili proje varsa itina ile yapılır. :) :D

• dostum bence sen daha kolay bir proje yap. bunu başaramayacağın açık. bunun için tabanca firmaları Kompensatörlü namlu yapıyorlar ama yeterli olmuyor. senin yapacağın sistemler bir hayal olur. gerçek olsa bile astı astarı geçecek bir şey olur ki maliyet çok uçuk olur. bu da olmaz. zaten olsa adamlar yaparlardı. milyonlarca bütçeleri olan firmaların yapamadığını sen yapamazsın. u½%; demem icap edecekti ve sen zaten değiştirmişsin. ;şrofls;.

SNIPER